My Alarm Clock v2.20

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Alarmlı Saatim Android cihazınızı, en sevdiğiniz melodileri çalan bir alarmlı saate, muhteşem temalara ve anlık hava durum bilgisine sahip bir başucu saatine ve geceleyin sizi uykuya hazırlayan bir uyku zamanlayıcısına dönüştürür.

Yenilikler:
Bu güncelleme, alarmlı deneyiminizi daha rahat hale getirmek için yeni özellikler getiriyor ve popüler özellikleri geliştiriyor:
- Basit açık/kapalı alarm düğmesi. Artık alarmınızı alışmış olduğunuz biçimde etkinleştirip devre dışı bırakabilirsiniz.
- Eğer ertesi gün için bir alarm saati kurmayı unutursanız, uygulama seçilen günlerde sizi bilgilendirecek.
- Ayarlardan analog veya dijital zaman ayarlayıcı seçme olanağı.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
 
  • Beğen
Tepkiler: firostr
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt