Mutlaka okumalısın !!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kerem28yuksel

Üye
    Konu Sahibi
Mutlaka okumalısın !!!
Maya takvimine gore 21 aralıkta kıyamet kopacak die bisey yok ama 25 aralıkta bişeyler olacak işte olacaklar;

1-dünya sıfır hattından geçecek ve dunyada tum elektrikler kesilecek uçaklar trenler telefon vb hiç bişi calışmıcak :(
2-moskova saati ile saat tam 10'da tum dunya karanlığa burunucek
3-hayvanlar bunu hissedecek ve yer altına çekilecek

bugun n*t*v s*p*o*r da bi reklam gordum

reklamda ;
bi adam var sonra gokyuzune bakıyo ardından uçak duşuyo işte anlatıo 25 aralık felan filan

bu arada ay bu aralar daha fazla parlamıyormu

alıntılardan derlemedir

saçmalıyacaklar lutfen yorum atmasın

arkataşlar bu bir teoridir nasaya gore ben buna inanmıyorum sadece masum bi paylsım .d

erdi_s

erdi_s

Üye
Bir musluman evladi boyle sacmaliklara inanmaz

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
hala inanan var mı yav böyle şeylere :D

Dumbledore

Dumbledore

Üye
O zaman YGS-LYS ve diğer tüm sınavlar iptal ?

badmus

badmus

Üye
Boyle biseyin olacağı zaten kesinleşseydi devletler televizyonlarda bilgilendirme yapardı.

kerem28yuksel

Üye
    Konu Sahibi
Boyle biseyin olacağı zaten kesinleşseydi devletler televizyonlarda bilgilendirme yapardı.

yavaştan yapıolar euro*portta yaptılar cnb*c ve nt*v de de yaptılar
bu arada tv ismi yazmak reklama giriomu

- - - Eklendi - - -

Baksana usta inananlar yaziyo :D

arkadaşlar ya bu meteoroloji gibi
meteorolji ye inanan herkes inanabilir

- - - Eklendi - - -

Bir musluman evladi boyle sacmaliklara inanmaz

o zaman meteorolojiyede inanmak muslumanlıkta yok

- - - Eklendi - - -

O zaman YGS-LYS ve diğer tüm sınavlar iptal ?

tabiki yuppi

Dumbledore

Dumbledore

Üye
Kerem,fark şurada meteorolijiye neden inanıyoruz ? Mesela pikniğe gideceğiz,yağmurluğumuzu montumuzu falan alalım mı ? Bunun gibi ihtiyaçlar için.Çiftçi niye merak eder hava durumunu ? Ekmeğini kazanmak için.Aynı şeyler değil.Burada dünyanın yok olması gibi bir şeyden bahsediyoruz.İnanıyorsan inanmaya devam et.

Edit:Hadi tahmin ettik ne yapacağız :)

kerem28yuksel

Üye
    Konu Sahibi
Kerem,fark şurada meteorolijiye neden inanıyoruz ? Mesela pikniğe gideceğiz,yağmurluğumuzu montumuzu falan alalım mı ? Bunun gibi ihtiyaçlar için.Çiftçi niye merak eder hava durumunu ? Ekmeğini kazanmak için.Aynı şeyler değil.Burada dünyanın yok olması gibi bir şeyden bahsediyoruz.İnanıyorsan inanmaya devam et.

ya bu nasa mı ne bakıyo teleskoplamı ne falan o anlamda kardeşim
ama inanıyorum demiyorum olursa neler olur onları tartısmak için ama yine yanlış anlasıldı :(

Dumbledore

Dumbledore

Üye
ya bu nasa mı ne bakıyo teleskoplamı ne falan o anlamda kardeşim
ama inanıyorum demiyorum olursa neler olur onları tartısmak için ama yine yanlış anlasıldı :(

Şahsen ben bu tür konuları kimseyle oturup asla tartışmam.Olur olmaz mı nereden bileceğim ki ,fikirleri mi belirtebileceğim.Hatta hiç düşünmemek lazım ben kaçıyorum bu konulardan :)

erdi_s

erdi_s

Üye
Dunyanin sonuyla ilgili kimse bir tahminde bulunamaz. Hava durumu tahminiyle bunun bi alakasini goremedim ben.

kerem28yuksel

Üye
    Konu Sahibi
Şahsen ben bu tür konuları kimseyle oturup asla tartışmam.Olur olmaz mı nereden bileceğim ki ,fikirleri mi belirtebileceğim.Hatta hiç düşünmemek lazım ben kaçıyorum bu konulardan :)

aslında bende tartışmam ama :kop:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt