Mustafa Kemal'in Din Hakkında Görüşleri ( Yeni Tespit Edilen Belgelerle )

 • 12 Ağustos 2014
 • 638 Okunma
 • 6 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Mustafa Kemal'in Din Hakkında Görüşleri ( Yeni Tespit Edilen Belgelerle )


  Konunun Silinmemesini Rica Ediyorum. Bu hakaret amaçlı açılmamıştır.Gerçeği yeni belgelerle duyurulmak istenmiştir.


  Mustafa Kemal'in Din hakkındaki görüşleri Tarihin Gizemleri Adı altında Cilt1 şeklinde yayınlanmaktadır.Bu yazı hazırlanırken büyük titizlilik gösterilmiştir. Bu yazı hazırlanmasında hatıratlar, söylevler ve demeçler, tarihi kaynaklar, konuşmalar, röportajlar, tarihi belgeler ve tarihin bu zamana tozlu raflarda kalmış yeni belgeler ile hazırlanılmıştır. Bu yazı hazırlanırken yazarın tarafsız ve yorumsuz hazırlanırken Mustafa Kemal Tarihinin Din, Peygamber, Vatan, Millet, Devlet, Şeriat,Hilafet gibi tüm söylemleri yeni belgelerle eklenilmiştir ve daha önceki tarihi belgelerden kaynak gösterilerek yazı hazırlanmıştır. İşteki bu daha önceki yazı ve tarihi belgelerinin bulunduğu dosya isimleri

  http://i.hizliresim.com/OJyojQ.png


  Yazıyı detaylı belgelerle indirmek ve okumanızı tavsiye ediyoruz.


  Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı
  Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı
   


  Yazan: black-hawk
 2. Ya arkadaşım bırakın Atatürk mezarında rahat rahat uyusun,Allah rahmet eylesin.Bize kendi dini inancımız lazım bir başkasının dini inancı bizi pek bağlamaz.
   
  OttomaN TigeR bunu beğendi.
 3. öyle dememek lazım.
   
 4. hala bu gbi.konular tartisilmamali veya paylasilmamali.bnce Atamiz nur icinde yatsin..bize.bagimsiz.bir vatan birkti ister asiiri dinci olsun ister ateist bize vatanimiza yaptigi hizmetler bu gibi kavramlarin cok otesinde kaliyor .. kimse kimsenin inancini sorgulayamaz.
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 5. Ya bırakın artık bu konuları Atamiz istediği inanca sahip olabilir sonuçta Türk milletinin müslüman olduğunu bilerek inancımız ı sorgulamadan bize bu mirası bıraktı ve bizde onun inançlarını sorgulamamali ve tartismamaliyiz.
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 6. İnsanlar kuyruklu yıldıza uydu indiriyor hidrojenle çalışan araba yapıyor,bizler ise onun bunun dini ile,sakalı yada küpesi ile veya başını ne ile örttüğü ile ilgileniyoruz.Gerçekten bu kısır döngü tartışmalardan gına geldi.
   
  OttomaN TigeR bunu beğendi.
 7. Yahu konu eski tarihli, bunu tartışmanın anlamsız olduğunu sizler de söylüyorsunuz. Konudaki linkler de kırık ayrıca o zaman geriye şu kalıyor
  :locked:
   
  Esendağlı bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
12/12/2018 - 10:28