Muslera'ya G.Saray'ı sordular!

 • 11 Ekim 2012
 • 413 Okunma
 • 0 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. < Resmi açmak için tıklayın >


  Galatasaray'ın Uruguaylı file bekçisi Fernando Muslera, milli takımının Arjantin ve Bolivya ile oynayacağı karşılaşmalar öncesi ülke basınına açıklamalarda bulundu. Sarı-kırmızılı takım ile ilgili de konuşan Muslera, Galatasaray'da mutlu olduğunu ve Şampiyonlar Ligi'nde oynadığını söyledi.
  İşte başarılı file bekçisininin Uruguay basınına verdiği o röportaj:
  Arjantin ile oynayacağınız karşılaşma hakkında neler düşünüyorsun?
  "Her ikisine de. Arjantin'e ve dünyanın en iyi futbolcusuna karşı oynayacağız. Puan çıkarmak zorunda olduğumuz zevkli bir karşılaşma olacak. Kendi seyircileri önünde oynayacaklar. Ancak oradan puanla çıkmak zorundayız"
  Diego Perez'in yokluğu sizi etkileyecek mi?
  "Perez taktik bilgisi çok yüksek ve kaliteli bir oyuncu. Ancak kadromuz genel olarak kaliteli isimlerden oluşuyor. Onun yerini doldurmaya çalışacağız"
  Sence Arjantin karşılaşması nasıl geçecek?
  "Copa America'da olduğu gibi topa sahip olmak isteyecekler. O zaman bu duruma ani bir tepki verip oyunun kontrolünü ele geçirmiştik. Şimdi taraftarlarının önünde kaliteli oyuncularıyla topu ayaklarında tutup sonuca gitmeyi düşüneceklerdir. Mümkün olduğunca topa sahip olan taraf olmamız gerekiyor"
  Arjantin ve Bolivya karşılaşmalarından kaç puan çıkartabileceğinizi düşünüyorsun?
  "Şüphesiz ki, altı. Bunun zor olduğunu biliyorum ancak takım arkadaşlarıma güveniyorum. Daha önce bunu başardığımız zamanlar olmuştu. 6 puan kazanmak bizim için önemli ancak bu karşılaşmaların sonunda 4 ve ya 2 puan da almış olabiliriz. Her puan bizim için çok önemli."
  Kişisel kariyerin nasıl gidiyor?
  "Çok iyi ve sakin. Galatasaray ile Şampiyonlar Ligi'nde oynuyorum. Türkiye'de oynama şansına eriştiğim için çok mutluyum."
   


  Yazan: Kingmortall
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/02/2019 - 15:24