Muslera'ya 25 milyon euro

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Muslera'ya 25 milyon euro

gizli kapılar arkasında yaşanan flaş bir transfer gelişmesini ortaya çıkardı... Son dönemlerde hayal kırıklığı yaratan Cech’e alternatif arayan Chelsea, o ismi Türkiye’de buldu. İngiliz kulübü Galatasaraylı Muslera için dudak uçuklatacak bir rakamı da gözden çıkardı. Daha önce değişik periyotlarda takip edilen Uruguaylı’nın Şampiyonlar Ligi gruplarındaki her 2 Manchester United maçında da canlı olarak izletildiği öğrenildi. Abramoviç’in kurmaylarının uzlaşma sağlanan Muslera için Sarı-Kırmızılılar’a önereceği fiyat ise tam 25 milyon Euro.

Hayali gerçek olacak

Bonservis dahil 5 yıllık maliyeti 22 milyon Euro olan 26 yaşındaki kaleci de İngiltere fikrine çok sıcak bakıyor ve her röportajında, “Hayalim Premier Lig” diyerek rotasını paylaşıyor. Bu hareketlilikten Galatasaraylı yöneticilerin de haberdar olduğu, o nedenle Trabzonlu Onur Kıvrak isminin gündeme geldiği kaydedildi. Ancak bu yönde somut adımların Muslera cephesindeki durum şekillendikten sonra atılması planlanıyor. Onur’un sözleşmesinde de 7.5 milyon Euro’luk serbest kalma opsiyonu bulunuyor.

onurca06

onurca06

Üye
Böyle bir hata yapmayın sakın uzun yıllar kalemiz güvence Muslera sayesinde

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Fiyat çok iyi o fiyata takıma çok iyi birkaç oyuncu alınabilir ama muhtemelen yalan haberdir o kadar para etmez etsede kimse vermez.

alaStar

alaStar

Üye
İyikaleciler bu fiyatları eder kardeş kaleci mevkisi itibariyle kolay oyuncu yetişmiyor ayrıca kalecilikte oyunculuktan farklı olarak birçok yetenek olması gerekiyor ve haliylede dünyada baktığında her üst dzey takımda da böyle kaleciler bulunmuyor bulunan takımlar zaten belli mesela casillas ı bu fiyatı bırak 100 milyon euroya bile alamazsın valdes i de neuer ide onun için muslera bu parayı ediyor ama bence birkaç sene daha kalmalı en azından biz onu bulana kadar ne haller çektik leo francolar de sanctis ler geldi geçti ama onlarla olmayan muslerayla oldu istikrarl bir kaleci bulunmuşken bırakmamak lazım

Bu arada bazıları arda içinde 5 milyonu geçmez dediler adam yaklaşık 15 milyon euro kazandırdı bize

• Beğen
Tepkiler: onurca06
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
İyikaleciler bu fiyatları eder kardeş kaleci mevkisi itibariyle kolay oyuncu yetişmiyor ayrıca kalecilikte oyunculuktan farklı olarak birçok yetenek olması gerekiyor ve haliylede dünyada baktığında her üst dzey takımda da böyle kaleciler bulunmuyor bulunan takımlar zaten belli mesela casillas ı bu fiyatı bırak 100 milyon euroya bile alamazsın valdes i de neuer ide onun için muslera bu parayı ediyor ama bence birkaç sene daha kalmalı en azından biz onu bulana kadar ne haller çektik leo francolar de sanctis ler geldi geçti ama onlarla olmayan muslerayla oldu istikrarl bir kaleci bulunmuşken bırakmamak lazım

Bu arada bazıları arda içinde 5 milyonu geçmez dediler adam yaklaşık 15 milyon euro kazandırdı bize

ben etmez demiyorum benim gözümde etmez diyorum şöyle birşey var bi de muslera barça manu gibi takımlarda olsaydı o parayı veren olurdu ama düşünsene en son ne zaman türkiye liginden 25 milyon veya daha üstü fiyata oyuncu satıldı ya da kaç tane satıldı fernandes için hep çıkıyor 20 milyon 15 milyon bilmem ne ki ne kadar dikkat çeken bir futbolcu benim demek istediğim bu milli kaleci ünvanları var ama bence volkanında ondan eksik yanı yok hatta benim gözümde daha iyi orası tartışılır tabi arda olayı ayrı tabiki ama muslera o kadarda dikkat çeken işler yapmıyor son zamanlar için söylüyorum.

.Murat.

.Murat.

Üye
musleranın hayalini gerçekleştirip göndereceksin arkadaş
kalmak istemeyen oyuncuyla işimiz yok

alaStar

alaStar

Üye

ben etmez demiyorum benim gözümde etmez diyorum şöyle birşey var bi de muslera barça manu gibi takımlarda olsaydı o parayı veren olurdu ama düşünsene en son ne zaman türkiye liginden 25 milyon veya daha üstü fiyata oyuncu satıldı ya da kaç tane satıldı fernandes için hep çıkıyor 20 milyon 15 milyon bilmem ne ki ne kadar dikkat çeken bir futbolcu benim demek istediğim bu milli kaleci ünvanları var ama bence volkanında ondan eksik yanı yok hatta benim gözümde daha iyi orası tartışılır tabi arda olayı ayrı tabiki ama muslera o kadarda dikkat çeken işler yapmıyor son zamanlar için söylüyorum.

Arda da gitmeden önce birşey yapmamıştı ? Ardayı neden ayrı tutuyoruz ki

onurca06

onurca06

Üye
musleranın hayalini gerçekleştirip göndereceksin arkadaş
kalmak istemeyen oyuncuyla işimiz yok

Adam gitmek istiyorum demiyor ki hayalimde İngiltere de oynamak var diyor hangi oyuncunun hayalinde yok ki ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt