Müş.hiz. Kayıtlarındaki ilginç konuşmalar.3

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Burak

Üye
    Konu Sahibi
Müş.hiz. Kayıtlarındaki ilginç konuşmalar.3
Compaq "Press any "(herhangi bir tuşa basın)komutunu
"Press return " sekline dönüştürmeyi düşünüyor Neden? Any(herhangi)
tuşu nerede sorusuna cevap vermekten bıkkınlık gelmiş

Dell şirketinin bir müşterisi bilgisayarının faks çekememesinden şikayet etmis40 dk lık bir telefon görüşmesi sonucunda adamın kağıdı monitöre dayayıp "Gönder" tuşuna bastığı ortaya çıkmış

Bir IBM müşterisi dokumanı yazıcıya aktaramadığından şikayet etmiş"Bilgisayar yazıcıyı görüyor mu?"sorusuna karşılık "Ekranı bilgisayara doğru çevirdim ama hala görmüyor"cevabini almış

Yeni aldığım bilgisayar çalışmıyor diye Dell firmasını arayan kadın sürekli "Ayak pedalına basıyorum makinadan hiç ses gelmiyor" demiş"Ayak pedalı"dediğinin fare olduğu ortaya çıkmış

Bir IBM müşterisi:---İlk disketi sürdüm İkincisini
sürerken çok zorlandım Üçüncüsü asla içeri girmiyor Müşteri "İkinci diski surun" komutunda birinciyi çıkartmak gerektiğini kavramamış

Nowell Netwire'in unlu hikayesi:
Netwire:Buyrun Sistem Operatörü
Adam:Bilgisayarın kahve taşıyıcısı kırıldı Garanti kapsamındayım,ne yapmam lazım?
Netwire:Kahve taşıyıcısı mı?
Adam:Evet bilgisayarın önündeki
Netwire pardon tam olarak anlamakta güçlük çekiyorum Bu kahve taşıyıcısını nereden aldınız?Promosyon falan mi?Üzerinde bir marka var mı?
Adam:Bilgisayarla birlikte geldi Promosyon olup olmadığını
bilmiyorum Üzerinde 4X yazıyor
CD-Rom sürücüsünun kahve taşıyıcısı olarak algılandığını anlayan Netwire görevlisinin bu yanıt karsısında ne hale geldiğini siz düşünün

:D :ehe :ehe :ehe :ehe :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...