Müş.hiz. Kayıtlarındaki ilginç konuşmalar.3

• 13 Kasım 2010
  • 626 Okunma
  • 0 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Compaq "Press any "(herhangi bir tuşa basın)komutunu
    "Press return " sekline dönüştürmeyi düşünüyor Neden? Any(herhangi)
    tuşu nerede sorusuna cevap vermekten bıkkınlık gelmiş< Resmi açmak için tıklayın >

Dell şirketinin bir müşterisi bilgisayarının faks çekememesinden şikayet etmis< Resmi açmak için tıklayın >
    40 dk lık bir telefon görüşmesi sonucunda adamın kağıdı monitöre dayayıp "Gönder" tuşuna bastığı ortaya çıkmış< Resmi açmak için tıklayın >

Bir IBM müşterisi dokumanı yazıcıya aktaramadığından şikayet etmiş< Resmi açmak için tıklayın >
    "Bilgisayar yazıcıyı görüyor mu?"sorusuna karşılık "Ekranı bilgisayara doğru çevirdim ama hala görmüyor< Resmi açmak için tıklayın >
    "cevabini almış< Resmi açmak için tıklayın >

Yeni aldığım bilgisayar çalışmıyor diye Dell firmasını arayan kadın sürekli "Ayak pedalına basıyorum makinadan hiç ses gelmiyor< Resmi açmak için tıklayın >
    " demiş< Resmi açmak için tıklayın >
    "Ayak pedalı"dediğinin fare olduğu ortaya çıkmış< Resmi açmak için tıklayın >

Bir IBM müşterisi:---İlk disketi sürdüm< Resmi açmak için tıklayın >
    İkincisini

sürerken çok zorlandım< Resmi açmak için tıklayın >
    Üçüncüsü asla içeri girmiyor< Resmi açmak için tıklayın >
    Müşteri "İkinci diski surun" komutunda birinciyi çıkartmak gerektiğini kavramamış< Resmi açmak için tıklayın >

Nowell Netwire'in unlu hikayesi:
    Netwire:Buyrun Sistem Operatörü< Resmi açmak için tıklayın >

Adam:Bilgisayarın kahve taşıyıcısı kırıldı< Resmi açmak için tıklayın >
    Garanti kapsamındayım,ne yapmam lazım?

Netwire:Kahve taşıyıcısı mı?
    Adam:Evet bilgisayarın önündeki< Resmi açmak için tıklayın >

Netwire pardon tam olarak anlamakta güçlük çekiyorum< Resmi açmak için tıklayın >
    Bu kahve taşıyıcısını nereden aldınız?Promosyon falan mi?Üzerinde bir marka var mı?

Adam:Bilgisayarla birlikte geldi< Resmi açmak için tıklayın >
    Promosyon olup olmadığını

bilmiyorum Üzerinde 4X yazıyor< Resmi açmak için tıklayın >

CD-Rom sürücüsünun kahve taşıyıcısı olarak algılandığını anlayan Netwire görevlisinin bu yanıt karsısında ne hale geldiğini siz düşünün< Resmi açmak için tıklayın >

:D :ehe :ehe :ehe :ehe :ehe

Yazan: Burak
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
14/11/2018 - 23:16