multivitaminleri E ticarette satabilir miyim?

Sponsorlu Bağlantılar

purupak

purupak

Üye
    Konu Sahibi
multivitaminleri E ticarette satabilir miyim?
Arkadaşlar bir iş buldum multivitamin takviyesi ürünleri olan bir nm şirketi iş ortaklarına kişiye özel site olanağı sağlıyormuş yani alışıldık bir şekilde kapı kapı dolaşmaya gerek kalmıyor ve çağımızın yükselen e ticaret trendine de uyuyor şirket çok içime sindi de benim merak ettiğim şey multivitaminleri e ticarette satabilir miyim? Dediğim şirket de kyani. bilen iş ortağı olan var mı?

gonyalı

gonyalı

Üye
Arkadaşlar bir iş buldum multivitamin takviyesi ürünleri olan bir nm şirketi iş ortaklarına kişiye özel site olanağı sağlıyormuş yani alışıldık bir şekilde kapı kapı dolaşmaya gerek kalmıyor ve çağımızın yükselen e ticaret trendine de uyuyor şirket çok içime sindi de benim merak ettiğim şey multivitaminleri e ticarette satabilir miyim? Dediğim şirket de kyani. bilen iş ortağı olan var
tredyol hepsiburada gittigidiyo da satabilirsin çoğu insan artık eczanelerde pahalı olduğu için bu sitelerde satıyo

Fatih BaKeR

Üye
Ekşideki yorumları okumadınız mı? Okumadıysanız ekşiden gelsin.

"amacı ürün satmak değil, zincire yeni üye kazandırmaktır çünkü asıl parayı üyelik paketlerinden kırarlar."
@butfirst

• Şaşırdım
Tepkiler: gonyalı