multiboot yükledim ve n900 açılmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

spyoner

Üye
    Konu Sahibi
multiboot yükledim ve n900 açılmıyor
iyi geceler arkadaşlar...android yüklemek için önce multiboot yükledim...telefonu kapadım açtım multiboot ekranı çıkıyor...seçim yapmak için bir tuşa basın diyor ama işletim sistemi seçenekleri yok...androidi yüklememiştim henuz ama maemoyuda görmüyor...forumu araştırdım göremedim...uygulamalar bölümündede açmak uygun olmaz düşüncesiyle buraya açtım konuyu...bu konuda yardımcı olursanız sevinirim...şimdiden teşekkürler...iyi geceler...

not: arkadaşlar sorunu çözdüm...yabancı sitelerde küçük bri araştırma ile...ekranda işletim sistemlerine çıkmamasına rağmen direk "0" a basmak yeterli oluyormuş umarım sizede yardımcı olur..tekrardan teşekkürler...iyi geceler..

whophoper

Üye
tşk benımde işime yaradı ve peki androidi yükleyebildinizmi ben beceremedimde ve 1 gunluk n900 kullanıcısıyım:)

SilentOne

SilentOne

Üye
ilginç bir hata multi bot pek bişi yapmaz ama

spyoner

Üye
    Konu Sahibi
tşk benımde işime yaradı ve peki androidi yükleyebildinizmi ben beceremedimde ve 1 gunluk n900 kullanıcısıyım:)[/QUOTE
rica ederim...evet yükledim..güzel çalışıyor ama bana göre 2 sorun var 2 ama çok büyük sorunlar arama yapıp mesaj atamıyorsunuz..tersi oluyor yani mesaj alıp size arama yapabiliyorlar...onun dışında herşey normla çalışıyor...nasıl kuruluyor derseniz...

burada detaylı anlatımı mevcut..sitede ben bulamamıştım...(anlatım vardı ama yine klasik laf atmalar tarzında olduğu için okumadan direk geçtim.) burada 2. sıradaki anlatım..

ayrıca kurulumu bitince tlfon kapanıp açıldığında niçin android açılmadık vs vs demeyin çünkü önce multiboot ta 0 a basıp direk maemo yu aktif etmiş olmuştuk şimdi açılış sırasında tekrardan 0 a bastığımızda karşımıza maemo ve android seçenekleri gelir . kaç numaralı işletim sistemini ister isek ona tuşlanır.artık tlfon her açılışta seçmiş olduğumuz işletim sistemi ile başlar...diğer işletim sistemine geçmek istiyorsak yine 0 a basıp diğer işletim sistemini seçmeliyiz..umarım işinize yarar...iyi akşamlar...

--------------- Ekleme ---------------

ilginç bir hata multi bot pek bişi yapmaz ama

ilk başta bende öyle düşünmüştüm ama insanın başına gelmeyince bilmiyormuş :) sanırım 2. işletim sistemi kurulmadığı zaman böyle bir problem oluyor... :)

By_aLpKuN

By_aLpKuN

Üye

SilentOne

SilentOne

Üye
android de arama ve sms atamıyosan sil gitsin hacı

hasan_esat

Üye
Slm Arkadaşlar açılışda 0 a basıyorum ama multiboot gelmiyor ne yapmalıyım

kaan dean

kaan dean

Üye
verdigin link acilmiyor sitede kullanilmiyor bir sorun var..?

USAForever

USAForever

Üye
telefonunun içindeki parçalarla oynanmış olabilme ihtimali olamaz mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt