Mükemmel buz dağları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
Doğanın sihri olan bu güzellikler, yıllardır erimeden yaşıyor, yüzüyor.. Bütün buzullar su halinde, dinlenir şekilde yüzeyde bulunuyor, kökten gelen buzul çok az bulunuyor.

Antartika kıtasının kıyılarında bulunan buzullar, karaya düşen kar ile oluşuyor ve bu günkü halini alıyor. Kar eriyerek su formuna ulaşıyor, en soğuk şekilde suya eriştiğinde tekrar donarak buzulları oluşturuyor. İceberg ise bunların en yaşlı ve heybetlisi, bu halini alması binlerce yıl almış. 
Emperian

Emperian

Üye
hakikaten çok güzel.. izlemek bile insanı rahatlatıyor :coold:
 
Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
Gönül canlı canlı izlemek ister :)
 
Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
süper görüntüler sağol..
 
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Adeta hepsi ayrı ayrı özenle yaratılmış.
 
oguzkagan11

oguzkagan11

Üye
süpper paylaşım saol :)
 

passiv€ aggressiv€

Üye
teşekkürler... güzel resimler... :spr
 
tuncer24138

tuncer24138

Üye
eline sağlık çok güzel
 
aLone

aLone

Üye
harika hepsi ya
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt