Mükemmel Bir Mod "Launcher Pro Sense Mod"

Sponsorlu Bağlantılar

 • 16 Nisan 2011
 • 5439 Okunma
 • 6 Cevap

 1. 16 Nisan 2011 #1
  Sponsorlu Bağlantılar

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Bir Haftadır Deniyorum ve Çok Beğendiğim İçin Sizlere Sunuyorum. Uygulamayı Vodafone 945'te Denedim. Başlıca Benim Gördüklerimden Bahsedeyim.

  Öncelikle Bana Göre Sanki Cihazın Ana Sayfası Biraz Daha Hızlandı, Daha Görsel ve Efektif Bir Görünüm Kazandı.Uygulamanın Kendine Özgü Widgetleri Var ve Bu Daha Hoş Bir Görünüm Kazanmasını Sağlıyor. Ayrıca Menüdeki Simgeler Biraz Daha Büyüdü ve Eskisi Kadar Çokta Kalitesiz Görünmüyor İconlar.Ayrıca Mesaj Geldiğinde Yada Çağrı Aldığınızda Alttaki Barda Gösteriyor.Kaç Tane Almışsanız Sayısıda Yazıyor. Mükemmel Bir Özellik. Daha Birçok Özellik Var Sayamadığım Onlarıda Sizler Kullanıp Görüceksiniz.Bu Sürüm Programın Versiyonudur.

  Uygulamanın Kullanımı:

  Öncelikle Verdiğim Linkteki Rar Dosyasını İndirip Masaüstüne Çıkarınız. Daha Sonra İçinde Bulunan "LauncherProSenseMod_M.AkiF.apk", "Clock-widget.apk" ve "htc_wallpaper_37.png" İsimli Dosyaları Sd Kartınıza Atınız. Daha Sonra Öncelikle "LauncherProSenseMod_M.AkiF.apk" İsimli Dosyayı Ardından "Clock-widget.apk" İsimli Dosyaları Telefondan Dosya Yöneticisi Yardımıyla Kurunuz. Daha Sonra Menü Yazan Tuşun Solundaki Yani Ana Sayfaya Dönmemizi Sağlayan Tuşa Basın ve Öncelikle Sürekli Bunu Uygula Gibi Bir Yazı ve Yanındada Kutucuk Var. Kutucuğa İşaret Koyup Sonrada Launcher Pro Sense Modu Seçiniz. Daha Sonrada Menü Yazan Tuşa Basıp Add ye Tıklayıp Widgetslerden Fancy Widgeti Seçip Saatide Uygulayın. Son Olarakta Yine Menü yazan Tuşa Basıp Wallpaper e Basıp "htc_wallpaper_37.png" İsimli Dosyayı Nereye Attıysanız Onun Tamamını Seçip Uygulayınız.

  Her Güzelin Bir Kusuru Vardır Bu Uygulamanın Kusuruda Sadece Ana Sayfada Menü Yazan Tuşa Bastığınızda Çıkan Yazıların İNGİLİZCE Olmasıdır. Onun Dışında Sorunsuzdur.

  Ayrıca Menü Yazan Tuşa Ana Sayfadayken Basarsanız Ordan Add Seçerseniz Lp Sense Widgetslerden Programın Kendine Özgü Mesaj,takvim,Facebook vs. Widgetlerine Önizlemeli Görerek Uygulayabilirsiniz.

  İNDİRME LİNKLERİ:
  Hotfile
  Alternatif:
  Duckload
   


  Yazan: hacker_memoli

  Sponsorlu Bağlantılar
  salihaksoylu bunu beğendi.
 2. 16 Nisan 2011 #2

  zızzz

  zızzz

  LauncherPro SenseMod 1.5.0.3 diye yeni bir versiyonu çıkmış sitesini de ziyaret ettim ama indire geçiciolarak yapılamıyor diyor bunu nasıl temin edebiliriz. Bir de facebook widget inde facebookLa senronize edilemiyor invalid diyor. Bunu nasıl çözeriz. teşekürler.


   
  en-sel bunu beğendi.
 3. 16 Nisan 2011 #3

  hacker_memoli

  hacker_memoli
  Yeni Versiyonunda İngilizceye Özel Bir Fix Yapılmamış. Yani Bundan Farkı Yok İngilizce Dilinde. Ondan Dolayı O Sürümün Hem Versiyonu Mevcut Değil Hemde gereksiz. Bende Faceyle gayet Senkorize Çalışıyor. Herhalde Face Uygulamasından Oturum Açmanız Gerekiyor.
   
 4. 17 Nisan 2011 #4

  zızzz

  zızzz
  Ben ayarlarından widget ayarlarına girdim ve face i güncellemeyecalıştım ama olmadı zaten önemli de değil benim için bir daha teşekkür ederim.
   
 5. 17 Nisan 2011 #5

  hacker_memoli

  hacker_memoli
  Rica Ederim
   
 6. 7 Mayıs 2011 #6

  sehzadeapo

  sehzadeapo
  applanet marketten 1.5.0.3 sürümünü indirebilirsiniz
   
 7. 7 Mayıs 2011 #7

  zızzz

  zızzz
  gerek kalmadı ben buldum teşekkürler.
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
17/07/2019 - 03:27