Muhabbet Kuşlarının Yıkanmaya Çalışması :)

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Muhabbet Kuşlarının Yıkanmaya Çalışması :)
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: bilisimler ve PALA.

PALA.

PALA.

Üye
Muhabbet kuşları sevimli olmakla beraber, kızdıklarında çokta asabidir:duello:

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Muhabbet kuşları sevimli olmakla beraber, kızdıklarında çokta asabidir:duello:
Genelde Dişiler Agrasiftir Çünkü Yuvalarını Korumak İsterler.Erkekler Uysaldır Oyuncudur.
Oyunda oynayabilirler Mesela Bazen

• Beğen
Tepkiler: bilisimler ve PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Maşallah:nazar: bizdede vardı zamanında sarı olandan cinsiyetini hatırlamıyorum en son arazi oldu, yakalayamadık :)

• Beğen
bilisimler

bilisimler

Üye
Maaşallah ben bunları yerum şunların tatlılığına bak ya kim bilir ne diyo anlayan varmı? :gul:
Genelde Dişiler Agrasiftir Çünkü Yuvalarını Korumak İsterler.Erkekler Uysaldır Oyuncudur.
Oyunda oynayabilirler Mesela Bazen
Okul zamanımızda bizimde vardı yem verme esnasında kafesten kaçarlardı yakalarken çok felaket ısırırlardı siz nasıl dayanıyosunuz bu ısırıklara?

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Maaşallah ben bunları yerum şunların tatlılığına bak ya kim bilir ne diyo anlayan varmı? :gul:
Kurbanda 7 Kişi Girecedik Sen Yerim Diyon :D Mavi Kuş Bazen Piş Piş,Şi veyada Öpücük Atıyodu Onları Söylemeye Çalışıyor Olabilir

Okul zamanımızda bizimde vardı yem verme esnasında kafesten kaçarlardı yakalarken çok felaket ısırırlardı siz nasıl dayanıyosunuz bu ısırıklara?
Artik Alıştım.Ellerim Kıp Kırmızı Oluyodu 1 2 Saatte Ağrı O Kadar :) Oyun Oynuyodu Aklı Sıra Ama Etlerimi Kopartıyodu :D

• Beğen
Tepkiler: bilisimler
bilisimler

bilisimler

Üye
Kurbanda 7 Kişi Girecedik Sen Yerim Diyon :D Mavi Kuş Bazen Piş Piş,Şi veyada Öpücük Atıyodu Onları Söylemeye Çalışıyor Olabilir

Artik Alıştım.Ellerim Kıp Kırmızı Oluyodu 1 2 Saatte Ağrı O Kadar :) Oyun Oynuyodu Aklı Sıra Ama Etlerimi Kopartıyodu :D
Aynen çok felaket ısırıyolar.:gul:

• Beğen