MSÜ. Mezunlarından Güzel sanatlara hazırlık resim kursu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hayalsanat

Üye
    Konu Sahibi
Mimar Sinan Üniv. mezunu Profesyonel sanatçı ve eğitmenlerden Oluşan kadromuzla güzel sanatlara hazırlık eğitimi verilmektedir. ..
Bölümler : resim, heykel, seramik ve cam, grafik, Sahne Dekor ve Kostüm, iç mimarlık, Endüstri Ürünleri Tasarımı, Animasyon, Görsel Sanatlar ve Görsel İletişim Tasarımı Bölümü, Fotoğraf ve Video Bölümü ...
hayalET Sanat Atolyesi Güzel sanatlara hazırlık resim kursu
[email protected] www.hayaletsanatevi.com
 
Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Konu ilgili bölümde..

Teşekkürler..
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt