MSN Messenger MSN'de konustugunuz kişilere müzik dinletmek..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yuubi

Üye
    Konu Sahibi
MSN'de konustugunuz kişilere müzik dinletmek..
Ekranınızdaki saatin yanındaki kolon simgesıni iki kez tıklayıp ayar panelini açın.Panelin Üst kısmında 'seçenekleri ve sonrada özellikleri' tıklayın
açılan menü 'çalma' seçili olarak geliyor 'kaydetme' seçerek ok diyorsunuz
kontrol paneli ayarları değisecek ve microfon seçili vaziyettte açılıyor ...

Siz bunu en baştakı 'stereo mix' olarak değiştirip panelı kapatın.
Şimdı msn de olayı test etmek ıcın mp3 açın çalmaya başlasın ve msn den 'araçlar-video ses ayarlama sihibazı seçin' vıdeo ayarından sonra ses ayar kısmında ışıkların çalan muzigın eşliğınde hareket ettiğini göreceksınız.Ayar sihirbazını tamamlayın ve msn de arkadaşınıza ses açın ıstedığinız sarkıyı parazitsiz,dış ses almadan dinletin...

Saygılarımla...

KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
Originally posted by yuubi@Sep 6 2005, 02:29 AM
Ekranınızdaki saatin yanındaki kolon simgesıni iki kez tıklayıp ayar panelini açın.Panelin Üst kısmında 'seçenekleri ve sonrada özellikleri' tıklayın
açılan menü 'çalma' seçili olarak geliyor 'kaydetme' seçerek ok diyorsunuz
kontrol paneli ayarları değisecek ve microfon seçili vaziyettte açılıyor ...

Siz bunu en baştakı 'stereo mix' olarak değiştirip panelı kapatın.
Şimdı msn de olayı test etmek ıcın mp3 açın çalmaya başlasın ve msn den 'araçlar-video ses ayarlama sihibazı seçin' vıdeo ayarından sonra ses ayar kısmında ışıkların çalan muzigın eşliğınde hareket ettiğini göreceksınız.Ayar sihirbazını tamamlayın ve msn de arkadaşınıza ses açın ıstedığinız sarkıyı parazitsiz,dış ses almadan dinletin...

Saygılarımla...
[post=155979]Quoted post[/post]​
olmuyor loooooooo :haha: :lol2:

tofy

Üye
ayyy ben yapamadım ama teşekkürlerrr... denedim aama olmadııı :wacko:

Caine

Caine

Üye
oluyor ya çok basit hemde ;;) ama ben pek tercih etmem. çünkü arkadaşlarıma canlı canlı radyo yayını gibi yayın yapmak araya girip seslenmek daha güzel oluyor yaw :ah: ellerine emeğine sağlık kardeşim benimmm. bilgi için tşkler... ;;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt