msn ve facebook a giremiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

1903mustafabjk

1903mustafabjk

Üye
    Konu Sahibi
msn ve facebook a giremiyorum
arkadaşlar benim sorunum msn ve facebook a giremiyorum. msn de oturum açmaya çalıştığımda 80048820 nolu hata veriyo ayrıca hotmail sitesinden maillerimede bakamıyorum. kullanıcı adı ve parola girmem gereken sayfa geliyo ancak giriş yapmak istediğimde "bu web sayfası kullanılamıyor" diyor... facebook a gelince giriş sayfası geliyo ancak kullanıcı adı ve parolamı girdiğimde "bu web sayfası kullanılamıyor" diyor. giriş yapmadan facebooktaki sayfa grup kişiler vs görebiliyorum(google dan aratarak) ancak kullanıcı adı ve şifremi yazınca yine aynı hatayı alıyorum.. sizce neden olabilir tüm bunlar... lütfen yardım edin 1 haftadır bu durumdayım :ağlarım:
Not: interneti wireless olarak komşudan alıyorum...

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Eğer Chrome kullanıyorsan ;

Web adresinizi ve İnternet bağlantınızı kontrol edin

Doğru web adresine gittiğinizden emin olmak için adres çubuğundaki URL'yi çift tıklayın. Doğru web adresine gittiğinizden eminseniz, aynı web sayfasını Internet Explorer veya Firefox gibi başka bir tarayıcıda açıp açamadığınıza bakın. Web sayfasını hiçbir tarayıcıda göremiyorsanız, web sayfası geçici olarak hizmet veremiyor olabilir. İnternet'e düzgün bir şekilde bağlandığınızdan da emin olmanız gerekir.
Almakta olduğunuz hatayı kontrol edin

Web sayfasını Google Chrome ile yükleyemezken başka bir tarayıcıyı kullanarak yükleyebiliyorsanız, sayfadaki Bu hata hakkında daha fazla bilgi bağlantısını tıklayıp karşılaştığınız hatanın tam olarak ne olduğuna bakın.
"Hata 124 (net__ERR_WINSOCK_UNEXPECTED_WRITTEN_BYTES)" iletisini alıyorsanız, okuyun.
Aşağıdaki hatalar için belirtilen çözümleri deneyin:

• Hata 2 (net::ERR_FAILED Bilinmeyen hata
  • Hata 104 (net::ERR_CONNECTION_FAILED)
  • Hata 105 (net::ERR_NAME_NOT_RESOLVED)
  • Hata 102 (net::ERR_CONNECTION_REFUSED Bilinmeyen hata

Google Chrome'un bir web sunucusuna bağlanamamasının, çoğunlukla bilgisayarınızdaki kötü amaçlı bir yazılımdan kaynaklandığını tespit ettik. Bilgisayarınızdaki kötü amaçlı yazılımları bulup kaldırmak için, aracılığıyla sunulan ücretsiz yazılımı kullanın. konusunda daha fazla bilgi edinin.

Çerezler, ziyaret ettiğiniz web siteleri tarafından, web sitesi tercihleriniz veya profil bilgileri gibi tarama bilgilerini kaydetmek üzere oluşturulan dosyalardır. Bozuk bir çerez bu hatanın çıkmasına neden olabilir. Çerezlerinizi temizlemek için şu adımları uygulayın (Windows için

1. Araçlar menüsünü tıklayın.
  2. Gelişmiş Seçenekler sekmesini tıklayın ve "Gizlilik" bölümünü bulun.
  3. "Çerez ayarları" bölümünde, Çerezleri göster'i tıklayın.
  4. Tümünü kaldır'ı tıklayın.
  5. Kapat'ı tıklayın.

Her program farklı çalışır; bu nedenle, daha fazla talimata ulaşmak için yazılımınızın yardım kaynaklarına bakın.

Şu adımları uygulayın (Windows için

1. Araçlar menüsünü tıklayın.
  2. Seçenekler'i seçin.
  3. Gelişmiş Seçenekler sekmesini tıklayın.
  4. Proxy ayarlarını değiştir'i tıklayın. Bu, Internet Özellikleri iletişim kutusunun açılmasını sağlar.
  5. Yerel Ağ Ayarları'nı tıklayın.
  6. "Ayarları otomatik olarak algıla" onay kutusunun işaretlenmiş olduğundan emin olun.
  7. Tüm iletişim kutuları için Tamam'ı tıklayın.

Üst Alt