MSN Messenger Msn Space Türkçe Yapın

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ouSahin

ouSahin

Üye
    Konu Sahibi
1-) adresini ziyaret ediyoruz. Buradaki form ile oturumunuzu açıyoruz.

2-)Sonrasında sayfa üstündeki Registered information bağlantısına tıklıyoruz veya tarayıcımızın adres kutusuna adresini kopyalayıp enterlıyoruz.

3-)Buradaki seçeneklerde bulunan Home location başlığı altındaki Country/Region seçme kutusundan Turkey i seçiyoruz. Daha sonra en alttaki Save düğmesine basarak ayarlarımızı kaydedip işi bitiriyoruz.

4-)Oturumunuzu kapatıp tekrar açın ve Msn Space’inize yani Msn Alanı’nıza gidin artık Spaces iniz Türkçe
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

Doğuş Pertez
  • Kilitli
Cevap
0
Görüntüleme
1K
Doğuş Pertez
MRT*CN
  • Kilitli
Cevap
0
Görüntüleme
641
MRT*CN
Doğuş Pertez
  • Kilitli
Cevap
0
Görüntüleme
2K
Doğuş Pertez
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt