MSN Messenger msn şifrenizmi çalındı?

Sponsorlu Bağlantılar

folter

Üye
    Konu Sahibi
msn şifrenizmi çalındı?
msn şifrenizmi çalındı?

Merhaba arkadaşlar...Sürekli bu konu soruluyor bence sabitlenmesi gereken bir yazı sunuyorum size çalınan hacklenen mail adreslerinizi geri almanız için gerekenleri size tek tek açık açık % 98 garantili yoldan anlatıyorum..
dün mailim hacklendi ve bugun iki saat içerisinde mailimi geri aldım..bu konu daha önceden anlatılmıştı ama ingilizce açıklama istediği için sanırım problem oldu..şimdi başlıoruz arkadaşlar...
ilk önce adresine giriyorsunuz...

sonra karşımıza çıkan seçeneklerden "MSN Hotmail Türkiye " seçeneğini tıklıyoruz...karşımıza " hesaplar ve faturalama desteği " çıkacak onun altındaki e-posta desteğine tıklıyoruz...

Sonra ad yazan yere isminizi yazın herhangi bşey olabilir

tam oturum açma adı yani:çalınan adresinizi buraya yazıyorsunuz

yanıtın hangi e-posta adresine gönderilmesini istereniz yazan yere bir arkadaşınızın yada başka size ait olan mail adresinizi yazıyorsunuz ki gerekli mailler ve şifre o adrese gelecel..

altta ise yorum yazabileceğiniz yere : my mail is hacking.help me please yazınız ( ben öyle yaptım )

sorunun sıklığı : ilk defa

internet bağlanıtınızı da oradan seçebilirsiniz.buraya kadar ok..şimdi gönder diyerek gönderiyorsunuz ve yanıtın gelmesini istediğiniz mail adresine bir süre sonra şu şekilde bir mail geliyor :
tabi daha detaylı ama siz gösterdğim yerleri doldurarak reply yapıyorsunuz yani maili geri gönderiyorsunuz sadece alttki kısımlar kalarak reply yapınız

- Name (kayıtta kullandığınız ismi yazınız)
- Sign-in name (çalınan mail adresinizi yazınız)
- Date of birth (kayıt edilmiş doğum tarihinizi yazınız)
- Country or Region (kayıttaki ülkenizi yazınız)
- State (şehri yazınız kayıttaki)
- ZIP or Postal Code (zip kodu)

- Approximate date of last successful sign-in, or an approximate date of
account registration.(son giriş tarihinizi yazınız)

- (*)List as many former passwords you used with this account as far back as you can remember(son kullandığınız şifreyi yazınız)

- (*)List as many of your Folders as you can remember (listenize son gelen mailleri yazınız mail adreslerinizi yazınız )

- (*)The name of your Internet Service Provider. If you access your account from outside your home (for example, from school or work) please include the name of the organization. (for work ) burası böyle kalsın
You may check it by going to

- (*)List of Secret Questions and Answers historically associated with your account ( secret questions : xxxxxxxxxxx answer : xxxxxxxxx) xxxx li yerlere özel sorunuzu ve cevabınızı yazınız

PARANTEZ İÇİNDE YAZDIĞIM YERLERİ SİLİN VE DOĞRU BİLGİLERİ GİRİP MAİLİ REPLY YAPINIZI BİR GÜN İÇERİSİNDE GERİ DÖNÜYORLAR VE ŞİFRENİZİ GÖNDERİYORLAR..HOŞÇAKALIN...

NOT : EĞER MAİL GELMEDİ DİYORSANIZ

bu adrese giriniz...
yukarıdan aşağıya bütün seçenekleri aynen yazdıktan sonra
web tarayıcısı sürümü - işletim sistemini boş bırakın
hata iletisi ve açıklama yazan yere
my mail is hacking.please help yazın...
mail iletişim adresinize geliyor ve yukarıdaki gibi doldurduktan sonra şifrenizi 1 gün içinde alıyorsunuz..
denenmiş ve onaylanmış artık %100 garanti yoldur....

HOTMAİLİN SAĞLAMIŞ OLDUĞU koruma yöntemi bu şekildede saksıyı biraz çalıştırırsak çok rahatşekilde msn şifresi kırabilirsiniz ...hadi koay gelsin (( KORSANADASI)))))
UNUTMAYIN .......
KİMİ ÖLÜR KİMİ KALIR
((KORSANADASI)) HEP BURADADIR.........

not : alıntıdır.umarım işinize yarar.

FrontmaN

FrontmaN

Üye
ah daha dün çalındı bi deneyecem inşallah olur

turanca

Üye
arkadaşım dediğin siteye giriyorum ama karşıma msn hotmail yazısı çıkmıyor destek yazısı çıkıyor napmam lazım

FurkanBilge

Üye
bilgiler için saol

bas_harfi_kenan

Üye
yinede eline sağlık

polat_ketur_76

Üye
sağol ağa emeğe saygı teşekkür ederim

Leo_Labrador

Leo_Labrador

Üye
sıfresı calınan varsa bana msj yazsın her turlu yardımcı olurum ok

X-LifeHard

X-LifeHard

Üye
Saol Paylaşım Için

leiche

leiche

Emekli Yönetici
emeğine sağlık ama pek işe yaramıyor böle seyler sanırım

CEREN

CEREN

Üye
benım msn calında bunda yaklaşık 2 ay önca ama elımden hiç bişe gelmedı hangı allahın cezası caldıysa arıtık...:@

iremm

iremm

Üye
paylasım için sağol

çarşı12

Üye
ya benim karşıma msn hotmail türkiye die bişey çıkmıyoki benmi yanlış yapıyorum :ağlarım:

axu483

Üye
kendisis de biliyor bir ise yaramadiğını ama üye etmek için ya pıyor siz de emekten bahsediyorsunuz

Üst Alt