MS1983 iPad Appstore - En İyi Oyunlar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MS1983

MS1983

Üye
    Konu Sahibi
MS1983 iPad Appstore - En İyi Oyunlar

EN POPÜLER IPAD OYUNLARI EN SON GÜNCELLEMELERİ İLE...

Konunun Güncelleme Tarihi :
07 EYLÜL 2011
Mevcut Oyun : 6

HOTFİLE Direkt Üyelik Linki :

Linklerin Hepsi Sağlamdır.
Rar Uzantılı Olan Oyunları Winrar ile Açıp iTunese Yükleyin

-----------------------------------------------------------------------------------

Fifa2012 - iPad - Versiyon 1.0.1

-----------------------------------------------------------------------------------

Battlefield Bad Company 2 - iPad - Versiyon 1.0.2

Real Racing 2 -iPad- Versiyon 1.12

Shadowgun - iPad - Versiyon 1.0.4

Monopoly World - iPad - Versiyon 1.0.2

CF Defence Hd- iPad - Versiyon 1.4

GERİSİ GELİCEK

MS1983

KONUYU BEĞENDİYSENİZ LÜTFEN " BEĞEN BUTONUNA " TIKLAYINIZ..:)

• Beğen
Tepkiler: andy_dufrain, ayberk200237, Cihanî Sultan ve 4 diğerleri

traffics

traffics

Üye
Vay vay vay. Helal olsun walla. Süper bir konu olmus. Ben Bad Company 2'yi denedim. Çalışıyor ve bir isteğim olacak. Eğer Bad Company 2'yi yüklediyseniz ve arada Multiplayer de oynuyorsanız. Özel mesaj ile veya buraya Nick verip beraber oynayabılırız. Ne dersiniz. :bye2:

sevginsen

sevginsen

Üye
Merabah arkadaşlar öncelikle paylaşımlar için çok teşekkürler. Bilgisayara indiriyorum ipa uzantılı dosyaları itunes a atıyorum sync ediyorum fakat sonra ıpad e yüklenmiyor nasıl yapabilirim? yardımcı olursanız sevinirim

efe_24

Üye
paylaşım için teşekkürler ama fileserver linkleri uçmuş

gavvas

Üye
Merabah arkadaşlar öncelikle paylaşımlar için çok teşekkürler. Bilgisayara indiriyorum ipa uzantılı dosyaları itunes a atıyorum sync ediyorum fakat sonra ıpad e yüklenmiyor nasıl yapabilirim? yardımcı olursanız sevinirim

Jailbreak yaptin mi? Yaptinsa appsync iosx .cihazın sürümüne göre cydiadan indir

KD1907

KD1907

Üye
Bütün linkler ölü

anılbaran

anılbaran

Üye
Link yenilenene kadar :locked2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...