mpx200 yardım edermısınız arkadaslar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

daywolker56

Üye
    Konu Sahibi
mpx200 yardım edermısınız arkadaslar
ya ben bi mpx200 kullanıcısıyım.ancak bazı sorunlarım var.telefonumda msn bazen acılıyo bazen acılmıyo.telefonum her wav ı calmıyo.uzantısı cab.olmayan skınleri kuramıyor.ve telefonuma sole doya doya dıvx mpeg v.s gibi movie leri calıstıracak program bulamadım.TAMAM TELEFON HARIKA AMA SORUNLARIMA YARDIM EDERSENIZ COK MINNETTAR OLURUM DOSTLAR......HA BIDE NOLUR BANA BILGISAYARIM İÇİN MV2PLAYER I OLANLAR BU PROGRAMI YOLLAYABILIRMI Bİ DE ACDSEE İSTİYORUM AMA FULL YANI SERİALLI DE OLSUN.TAMAM COK SEY İSTEDİM AMA NOLURRRRRRRRRR YARDIM EDIN

Kibitzer

Üye
Selamlar.

Msn çalışması için gprs aktif ve ayarlı olmalıdır. O sırada da şebeke gprs bağlantısını desteklemelidir. Sanırım kimi baz istasyonları gprs sunmuyor. Mesela ben evde gprs var görürken okulda iken bazen oluyor bazen olmuyor.

Wav ve skin konusunda pek yardımcı olamayacağım ama iyi bir player wav sorununu halleder diyorum. Doya doya divx ve mpeg izlemek için ise en çok önerilen program Betaplayer (TCPMP olarak da biliniyor.) diye gördüm.

Kolay gelsin...

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Originally posted by Kibitzer@Oct 22 2005, 12:21 AM
Selamlar.

Msn çalışması için gprs aktif ve ayarlı olmalıdır. O sırada da şebeke gprs bağlantısını desteklemelidir. Sanırım kimi baz istasyonları gprs sunmuyor. Mesela ben evde gprs var görürken okulda iken bazen oluyor bazen olmuyor.

Wav ve skin konusunda pek yardımcı olamayacağım ama iyi bir player wav sorununu halleder diyorum. Doya doya divx ve mpeg izlemek için ise en çok önerilen program Betaplayer (TCPMP olarak da biliniyor.) diye gördüm.

Kolay gelsin...
[post=196394]Quoted post[/post]​
Bende süper bir codec var Herşeyi açan ama sana qeLmez 45mb istersen atarım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt