mpx200 Mesajlarla ilgili soru ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
..::Riddick::..

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar mesajları açınca direk "gelen mesajlar" ekranı çıkıyor , onun yerine gelen mesaj, giden mesaj, taslaklar.. şeklinde ana menü çıksın istiyorum :wacko: Mesaj ayarlarından çözemedim var mı yolu ?

frantic

Üye
İstediğin olay bana göre biraz zor. Ama yapılamayacak bişey demiyorum.

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by frantic@Oct 19 2005, 06:27 PM
İstediğin olay bana göre biraz zor. Ama yapılamayacak bişey demiyorum.
[post=194393]Quoted post[/post]​
Yok ben zaten mpx200'ün öyle bi özelliği yokmu diye sordum .. Sonradan yapılacak bi ekleme ile olurmu demiyorum ;;)

FrontmaN

FrontmaN

Üye
öyle bir özellik yok ancak pack yukleme ile mümkün olur

Üye
    Konu Sahibi
ok saol ;;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt