mpx ile ilgili sorularınız olursa write..me

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

matla

Üye
    Konu Sahibi
mpx ile ilgili sorularınız olursa write..me
yeni bir tlf almayı düşünenlere ilk ve tek tavsiyem mpx200 yada 220 ama ben 200 öneririm ... harika bir tlfn ...dostlara duyurulur.. :huhu:

Acharad

Üye
Kısa bir sorum olacak :)

piyasada 750mAh standard pillerden başka 1400 1600 2000mAh lık pilleri bulmamız mümkün müdür ?

750mAh pek gitmiyor da malum. Biraz film müzik oyuntakılınca hemen bitiriveriyor pili. Bğütün tüketim azaltan önlemleri kullanıyorum ama mp3 falan isteyince kafadan gidiyor pil.

Bir de kamerası haricinde entegre driverlı hangi ürün çıktı mpx200 e ?

..::Riddick::..

Üye
1 ay falan oldu mpx200 aldım yanlız tel bazen acilista helomoto yazan ekranda takılı kalıyo, bi süre pilini çıkarınca düzeliyo ama neden yapıyo bunu ?

Acharad

Üye
2002 mi yüklü ?

Bir de açılışta network selection auto da mı ?

GSM1800 hatlarda auto select d biraz daha uzun sürebilir açış. O yüzden manual e almak en iyisi.

Üye
Originally posted by Acharad@Aug 20 2005, 01:39 PM
2002 mi yüklü ?

Bir de açılışta network selection auto da mı ?

GSM1800 hatlarda auto select d biraz daha uzun sürebilir açış. O yüzden manual e almak en iyisi.
[post=139216]Quoted post[/post]​
2003 yuklu, evet auto da sanirim peki 1800/900 onun hangisini secicez tcel de mesela

Acharad

Üye
turkcell için 900/1800 seçilebilir direkt.

zoom

Üye
türkçe ve geniş ni mpx 220 incelemesi var mı acaba

Acharad

Üye
smartturk.info forumlarına bakabilirsin.

mpx.gen.tr link güncelleştirmesinde şu an

FrontmaN

FrontmaN

Üye
ben de telefonu yeni aldım ama müthiş bi şey 300 kadar program buldum cepte film syerediyorum worms oynuyorum ses de streo

Acharad

Üye
Bir de SD-IO driveri bulunsa bu makine tek başın birçok nokia nın tozunu attırır ya..

WiFi, Bluetooth ve 1.3MP nightshotlu kamera takılabilmesi mümkün olurdu o zaman.

Şu anda bile yanına aradaki fark ile alınabilecek kompakt fotograf makinesi 1.5 metreden bile çeken IrDA sı yan taraftan tak çıkar yapılabilen SD- MMC slotu ve Bir dakika içinde 30MB ı telefona atabilen USB -ActiveSync ve Windows a tam entegre olması ile bile Nokia nın yazış bluetooth + Pcsuite çözümünden Kat kat kat fazlasını sunabiliyor.

N90 : 1500 YTL
N91 : 2100 YTL

MPx 200 : 190YTL
Kompakt Foto Mak : 80-120YTL
4GB SD : 300YTL

İşini ucuza ve hızlı görmenin zevki : PAHA BİÇİLEMEZ

FrontmaN

FrontmaN

Üye
Originally posted by Acharad@Aug 30 2005, 02:22 AM
Bir de SD-IO driveri bulunsa bu makine tek başın birçok nokia nın tozunu attırır ya..

WiFi, Bluetooth ve 1.3MP nightshotlu kamera takılabilmesi mümkün olurdu o zaman.

Şu anda bile yanına aradaki fark ile alınabilecek kompakt fotograf makinesi 1.5 metreden bile çeken IrDA sı yan taraftan tak çıkar yapılabilen SD- MMC slotu ve Bir dakika içinde 30MB ı telefona atabilen USB -ActiveSync ve Windows a tam entegre olması ile bile Nokia nın yazış bluetooth + Pcsuite çözümünden Kat kat kat fazlasını sunabiliyor.

N90 : 1500 YTL
N91 : 2100 YTL

MPx 200 : 190YTL
Kompakt Foto Mak : 80-120YTL
4GB SD : 300YTL

İşini ucuza ve hızlı görmenin zevki : PAHA BİÇİLEMEZ
[post=148845]Quoted post[/post]​

bu iş biraz benimkine dönmüş

mpx200 200 ytl

8mp kamera 170 ytl

Acharad

Üye
Bir de WiFi ve Bluetooth kartlarını çalıştırsa tadından yenmeyecek.. Hoş ona gelene kadar Q ve 220 var. Ya da oem pocketpc ler..

Üye
bişey sorcam mpx200 de 5+1 ses sistemine bağlantı oluyormus o nasıl oluyor ?

Acharad

Üye
çok kolay.

5.1 de stereoyu 5 kanala dağıtma zelliği varsa 2.5mm- 3.5 mm jack dönüştürücü kullanıyorsun. Sonra 3.5mm stereo dan bağlıyorsun sete.. TCPMP de biraz bass ı açtın mı bangır bangır bass ı yor..

Üye
yav o jack dönüstürücüyü elektrikçiler satmaz demi ?

Acharad

Üye
elektronikçilerde var. Hatta kablo dahi yaptırabilirsin öyle. N-GAGE de de o olanak var.

Üye
Kablo mu yaptırabilirim... Hmm enteresan.. Saoll

Üye
peki zil sesi için standart wav bit kaç olmalı 8 den fazla olabilirmi

serseri32

serseri32

Üye
mpx200 için win2003 war mı???

v220 pc suite var mı???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt