mp5 de mp4 film izleme

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
    Konu Sahibi
mp5 de mp4 film izleme
arkadaşlar ben mp5 yada mp4 almayı düşünüyorum en fazla 50 lira veririm çünkü film izleme amaçlı alcam bende eskiden vardı ama sattım film atıp denememiştim bunların hafızası 2gb oluyor buna 8gb de ben taksam icinede 9 tane film atsam kaldırırmı birde 50-60 liraya sony mp5 satıyolar alıyımmı yoksa mp4 mü alıyım benim mp5 camı toz tuttuğundan satmıştım toz tutmuycak 50-60 liralık mp5 yada mp4 arıyorum bildiğiniz marka varsa yazarsanız çok makbule geçer

restmod

restmod

Üye
Cin mallarini diyosan onlarin genelde video formatlari farkli o formatta video bulman zor

restmod

restmod

Üye
Denedin mi mp4 atip eminsen alabilirsin ama ole yaziyo oynatmiyo genelde

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
    Konu Sahibi
telefonda çekilen mp4 vidio yu atmıştım izleniyor sorun yaratmıyordu

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Bence 2. El temiz bir 1. Nesil ipod touch al kafana gore izle tabi 50tlyi asar fiyati :hmmm

- - - Eklendi - - -

Fakat cok fazla asmaz :oke:

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
    Konu Sahibi
Bence 2. El temiz bir 1. Nesil ipod touch al kafana gore izle tabi 50tlyi asar fiyati :hmmm

- - - Eklendi - - -

Fakat cok fazla asmaz :oke:

2 el temiz bulurmuyum acaba. bulsamda 80 lira veririm en fazla telefonum olduğundan fazla para vermeyi düşünmüyorum tek filim için alcam

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Bulursun ya sahibindene bak ;) 2. Nesil ipod touxhlar 100-150 tl arasi degisiyor 1. Nesiller ise 50-100 tl arasi 70-80 tlye cok temiz bir ipod bulabilirsin :oke:

restmod

restmod

Üye
Ufacik ekranda filmin tadi mi cikar biraz daha biriktir tablet al :)

restmod

restmod

Üye
7inch benim arka cebe sigiyor yada sadece film icinse polypadin 5inch var tam cebe gore 140liradi en son :)

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
    Konu Sahibi
kararımı değişdirdiniz :D tabletmi alsam tablet alıncada iyisinden asus alcaktım

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
:ehe al tablet gitsin :oke: tablet iyidir :D

restmod

restmod

Üye
Tabbleette asusa para verilmez :banghead:

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
niye? :hmmm

restmod

restmod

Üye
Nexus 7 haricindekiler çok gereksiz bir fiyata sahip bence.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
:hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...