Mp3 Vmo çevirici

Sponsorlu Bağlantılar

Exalans

Exalans

Üye
    Konu Sahibi
Mp3 Vmo çevirici
selam arkadaşlar benim aradığım özellikle siemens sl42 ve sl45 telefonların ses kaydı olan .vmo uzantılı dosyalar için çevirme proğramı. Arama sonuçlarıma göre vmo dosyalarını wav dosyasına çevirecek bir proğram bulabildim ama wav veya mp3 dosyalarını vmo türüne çeviremedim saygılarımla teşekkürler.

>>>>>>>>> arkdaşlar sonunda birbirini çeviren proğramları buldum isteyen pm atsın kendisine yollarım teşekkürler

Salihyet

Salihyet

Üye
wma olmasın vmo diye bi uzantı ilk defa senden duyuyorum.

__Midas__

__Midas__

Üye
<div class='quotetop'>(salihyet &#064; Dec 24 2005, 06&#58;28 PM) [post=235986]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]
gerçekten wmo uzantısı varmı dikkat ettim üç defa wmo kullanmış

Exalans

Exalans

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(__Midas__ &#064; Dec 24 2005, 06&#58;48 PM) [post=236004]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(salihyet &#064; Dec 24 2005, 06&#58;28 PM) [post=235986]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]
gerçekten wmo uzantısı varmı dikkat ettim üç defa wmo kullanmış
[/b][/quote]
evet arkadaşlar eminim çünkü vmo dosyasını wav olarak çevirdim arama yaparsanız görürsünüz ama wav veya mp3 leri vmo yapamadım.

perfectlover

Üye
İlk defa böyle bir uzantı duyuyorum. Ama yine de yardımcı olursa eğer "ImToo Mpeg encoder" programı ile tüm ses ve video formatlarını birbirine çevirebilirsin.

Exalans

Exalans

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(perfectlover &#064; Dec 29 2005, 01&#58;38 PM) [post=240132]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
İlk defa böyle bir uzantı duyuyorum. Ama yine de yardımcı olursa eğer "ImToo Mpeg encoder" programı ile tüm ses ve video formatlarını birbirine çevirebilirsin.
[/b][/quote]
bunu tabiki denedim

o9uz

o9uz

Üye
böyle bi uzantı olduğunu bilmiodum ama ihtiyaç olmaz heralde

BuRacK

BuRacK

Üye
bencede olmaz...

neeed

Üye
cevirici veya player progunu bana gönderebilir misin tesekkürler

[email protected]

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
<div class='quotetop'>(perfectlover @ Dec 29 2005, 01:38 PM) [post=240132]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b]
bunu tabiki denedim[/quote]
Tamam

eskicigeldi

Üye
ya hu arkadaş ben de .vmo yu mp3 e çevirecek bi program arıyorum yardımcı olur musun [email protected] e gönderir misin

kralveysel86

Üye

sedatm_29

Üye
slm simens sl45 ses kayıtlarım var hiçbir program açmıyor bulduğun programın linlkini yazarsan güzel bir paylaşım olur

demiralp_47

Üye
cok tskurler arkadaslar bilmiyorum calisip calismicagini ama denicem