Moussa Sow İstanbul'a geldi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Moussa Sow İstanbul'a geldi
Moussa Sow İstanbul, Moussa Sow İstanbul'a geldi, Moussa Sow İstanbul'a geldi mi, Moussa Sow istanbulda mı, Moussa Sow istanbula ne zaman geldi mi

Fenerbahçemizin ara transfer döneminde renklerine kattığı Moussa Sow İstanbul’a geldi. Afrika Uluslar Kupası’nda mücadele eden Senegal Milli Takımı’nın kadrosunda yer alan Moussa Sow sağlık kontrolünden geçmek ve sözleşmesini imzalamak üzere Ekvator Ginesi’nden özel uçakla Sabiha Gökçen Havaalanı Genel Havacılık Terminali’ne getirildi.

Moussa Sow’u havaalanında Profesyonel Futbol Takımımızın İdari Menajeri Hasan Çetinkaya çiçeklerle karşıladı. Öte yandan kalabalık bir taraftar topluluğu tarafından karşılanan Senegalli oyuncu, şu açıklamalarda bulundu.

"Burada olmak çok güzel"
Öncelikle burada olduğu için çok mutlu olduğunu ifade eden Sow, "Her şey güzel. Çok mutluyum. Gelir gelmez taraftarları burada görmek çok güzel. Çok mutluyum" dedi.

"Fenerbahçe’nin çok büyük bir kulüp olduğunu biliyorum"
Türkiye ve Fenerbahçe ile ilgili neler bildiği ile ilgili soruya Sow, "Fransa’da doğduğum büyüdüğüm mahallede Türk arkadaşlarım vardı. Hep bana Türkiye’nin güzelliğinden bahsederlerdi. Ayrıca takım arkadaşlarım Dia ile Niang da İstanbul’un güzelliğinden ve Fenerbahçe’nin çok büyük bir kulüp olduğunu belirtti" şeklinde cevapladı.

"Gelir gelmez taraftarın coşkusunu gördüm"
Fenerbahçe taraftarını havaalanında gördüğü için çok mutlu olduğunu ifade eden Sow, "Çok mutluyum. Gelir gelmez de bu coşkuyu burada görmek beni çok mutlu etti. Fenerbahçe taraftarı önünde oynamayı 4 gözle bekliyorum" diye konuştu.

"Gerçekten istediğim kulüp burasıydı"
Birçok kulüpten teklif gelmesine rağmen Fenerbahçe’yi tercih ettiğini belirten Sow, "Tabi ki çok fazla ilgilenen takımlar oldu. Gerçekten istediğim kulüp burasıydı. Yöneticiler beni ikna etmek için ellerinden geleni yaptı. Onlar ve güzel taraftar için elimden geleni yapmak istiyorum. Bende Fenerbahçe’nin başarısı için formamı terleteceğim" şeklinde konuştu.

"Her şey için sabırsızlanıyorum"
Fenerbahçe’de forma giymek için sabırsızlandığını ifade eden Sow sözlerini şu ifadelerle tamamladı:
"Burada her şeyi sabırsızlıkla bekliyorum. Takımımızın formasını giymek, derbilerde forma giymek ve sahaya çıkmak için sabırsızlıkla bekliyorum. Dia ve Niang yakın arkadaşım olduğu için onların maçlarını izliyordum. Dün Dia ile sohbetimiz oldu. Beşiktaş maçı hakkında konuştuk. Camia için büyük maç olduğunu söyledi. Sabırsızlıkla bekliyorum. Aklımda iki tane forma numarası var. Birisi 7 diğeri ise 78 buna sonra karar vereceğim."

Çetinkaya: "Uzun yıllar Fenerbahçe’ye hizmet edecek"
Profesyonel Futbol Takımımızın İdari Menajeri Hasan Çetinkaya ise Sow ile ilgili, "Öncelikle transferin henüz tam kesinleşmediğini söylememiz lazım. Ancak transfer konusunda büyük bir yol aldık. Çok önemli bir proje Sow. Sayın Aykut hocamızın da planlamaları doğrultusunda takıma uzun yıllar hizmet edecek bir forvet oyuncusu. Çok büyük bir beklentimiz var" dedi.

Universal Hastaneler Grubu’na bağlı olan Universal Çamlıca Hastanesi’nde 27 Ocak Cuma günü (yarın) sabah saat 9.00’da sağlık kontrolünden geçtikten sonra Sow’un Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda kendisini Fenerbahçe’ye bağlayacak imzayı atması planlanıyor.
 


Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
hayırlı olsun :)
 
TURKUATA33

TURKUATA33

Üye
Geldiyse geldi, ne olacak yani? Guiza da gelmiştim Nıang da Kezman da Emenike de! Umarım gelen gideni aratmaz. Ayrıca ben bu FB yi anlamadım. Takım düşecek belki ligden, bugünkü haberleri okumadınız sanırım. Adamlar Sow u alıyor. Var bunda bir iş.
 
greenmile

greenmile

Üye
o zaman dusecez diye tum takimi da satalim
 
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Fenerbahçe nin ligden düşeceğini hayal edenleri , hayal dünyalarıyla başbaşa bırakıyoruz ... :ehe it's SOW time .;) hoşgeldin karaboğa . . .
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


Üst Alt