Mouse Çalışmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

RealMorphine

RealMorphine

Üye
    Konu Sahibi
Mouse Çalışmıyor
Dün bir anda mouse çalışmamaya başladı bugün yeni mouse aldım ışığı yanıyor ama çalışmıyor bir yardım edin allah aşkına

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
Aygıt Yöneticisinde Mouse u bul önce devre dışı bırak de sonra kaldır de pc yi kapat aç düzelir düzelmezse kasa arkasında usb yerini değiştir eğer ps/2 ise çıkısın arızalanması muhtemel

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
USBden Mi Bağli? Pc Kapalı Konumda İken Tak Aç Görmesi Gerek yada Zemin İle İlgili Sorun Olabilir

RealMorphine

RealMorphine

Üye
    Konu Sahibi
Aygıt Yöneticisinde Mouse u bul önce devre dışı bırak de sonra kaldır de pc yi kapat aç düzelir düzelmezse kasa arkasında usb yerini değiştir eğer ps/2 ise çıkısın arızalanması muhtemel

bilgisayar-laptop- defalarca açıp kapattım bana mısın demedi aygıt yöneticisinde görememiştim bir daha bakayım... Sağolun

PalmerTech

PalmerTech

Üye
usb bozuk olabilir.

RealMorphine

RealMorphine

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
remixtik

remixtik

Üye
Başka bilgisayarda deneme şansın var ise oradan bakabilirsin

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
Mouse Ps/2 o zaman ps/2 mouse larda kapalı konumda takıp açmak gerekir

cihanata_1

cihanata_1

Üye
kalitesiz birşeyse bozulmuş olabilir:)
------
yeri gelmişken; pc mouseleri çok ucuz fiyatlara bulunabiliyor(1-5tl) everest çakması vb. ancak aldığında bunlar 2 gün içinde işe yaramaz hale gelerek bilgisayarınızın diğer donanımlarını olmumsuz etkilemeye başlıyorlar(başıma geldiği için yazıyorum) bunun yerine 1 defa para verip iyi bir yerden iyi bir ürün alırsanız sıkıntı yaşamazsınız:)

Son düzenleme:

Üst Alt