Motorola V2288 imei sorunu


djcuneyt

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar merhabalar. Elimde Motorola V2288'den oluşturulmuş bir cihaz var. Fakat bu cihazın imei numarası kayıt dışı. Elimde kayıtlı ama hurda telefon mevcut. Bu kayıtlı imei numarasını kayıtsız cihaza geçirebilirmiyiz ? Saygılarımla.
 

Benzer Konular

Cevap
8
Görüntüleme
247
MAERKEK
Cevap
2
Görüntüleme
211
cemal çolak
Cevap
9
Görüntüleme
256
cemal çolak
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt