Motorola RAZR XT910 nasıl?

Sponsorlu Bağlantılar

Matthe

Matthe

Üye
    Konu Sahibi
Motorola RAZR XT910 nasıl?
Arkadaşlar merhaba, elimde Nokia X6 16GB var. Günümüzde Symbian'ın durumunu bilmeyen yoktur herhalde :D Elimden çıkarmayı düşünüyorum bu telefonu, Android'e geçicem. 2-3 aydır telefon inceliyorum, içinde kullanılan kablolarına kadar incelediğim olmuştu :D

Sony Xperia sola, Sony Xperia U cihazları çok hoşuma gitmişti hatta ciddi ciddi almayı düşünüyordum, donanım falan oldukça güzel ama son günlerde SAR olayı yüzünden bu telefonlardan soğudum. Erken ölmek istemiyorum
:aha:
Motorola RAZR XT910'u araştırdım, fiyatına göre 1. sınıf performans verdiğini öğrendim. İnternetten videolar izledim telefon hakkında falan çok içime sindi almak istiyorum. Sizinde görüşlerinizi alayım dedim. Kullanan varsa kullanıcı yorumlarını çok dikkate alırım :)

Sizce almaya değer mi, pişman olur muyum? Görüşlerinizi bekliyorum...

hurol1

Üye
Alınabilir ama motorolanın güncelleme sıkıntısı var

Matthe

Matthe

Üye
    Konu Sahibi
Cihaz 4.0 ICS'ye güncellenmiş sanırım. Benim için güncelleme önemli değil ya zaten yeni Androide geçiyorum :)

Matthe

Matthe

Üye
    Konu Sahibi

o zaman al kardeşim .. :good: pişman olmazsın :)

Ya hani Symbian'dan Android'e geçen biri ne kadarda pişman olabilir ki bunu da düşünmek lazım :D Android 2.0 olsa bile razıyım ben Symbian'dan kurtulmaya çalışıyorum :aha:

Buğra

Buğra

Admin
eğer beğendiyseniz alabilirsiniz memnun kalacağınıza eminim :good:

Matthe

Matthe

Üye
    Konu Sahibi
Xperiaların SAR değeri baya uçuk. Samsung almam ya çok kalitesiz gibime geliyo. Fiyatlarıda fazla. Gereksiz samsung. HTC'ye bakabilirim ama teşekkür ederim :)

Mayk29

Mayk29

Üye
motorola razr alacaktık bi arkadasa ama bulundugumuz yerde olmadıgı için galaxy s3 mini aldık mecburen
bende begendim teli
inşallah seni yanıltmaz.
huawei ascend p1 e de bak derim.

fk555897

fk555897

Üye
Motorola Razr Hepsiburada.com'da var.

fk555897

fk555897

Üye
Motorola Razr Hepsiburada.com'da var.

ali_0017

Üye
Ace 2 kullanmış biri olarak söylüyorum telefon alırken hafızaya iyi bak.. Ace 2sakın alma temple run ve muadili oyunlardan baska bişey oynayamazsın ama bana sorarsan 850-900 tlye 2.el s3 filan bulabilirsin..

Matthe

Matthe

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim s3'ede bakıcam :)

aslansercan

Üye
şarj sıkıntı olmaz diyorsan Xperia p 10 numara telefon sar değeri 0.78

- - - Eklendi - - -

Matthe

Matthe

Üye