Motorola Motoluxe

Sponsorlu Bağlantılar

ofluorhann

Üye
    Konu Sahibi
Motorola Motoluxe
arkdaşlar yeni telefon alamyı düşünüyorum Motorola Motoluxe nasıl bir telefon kullanan varsa yardımcı olsun

R.A.M

R.A.M

Üye
ekran çözünürlüğü iyi değil

Kerim.

Kerim.

Üye
berbat.heryerde kasiyor

arsima89

arsima89

Üye
Kesinlikle alma ona o parayı verene kadar git ikinci el desire hd al keyfine bak 400 500 e bulursun bi tane hem hızlı hemde ekranı büyük

ofluorhann

Üye
    Konu Sahibi
O kadar kötü mü ya

asi_gen07

asi_gen07

Üye
hepsi burda com dan motolüx aldım dün elime geçti.eline alınca kaliteli olduğunu hissettiriyor.
genel olarak anlatayım:ekran çözünürlüğü iyi menü geçişleri hızlı kasma yok.internet telefonu olarak çok iyi hızlı bütün videoları aynı sayfada açıyor bilgisayardaki gibi film sitelerinden film izleye biliyorum.genel olarak 1000 tl lik telefonları hiç aratmaz eksilerini saymazssak :)
eksileri:camera 8mp foto çekimi iyi video çekim 3.2mp cameralar gibi video çekerken zoom yok.çekim tuşu sadece odaklamaya yarıyor fotoğraf çekmek için ekrana dokunmak gerekiyor.camera bence başarısız.önceki telefonum wave 2 idi camera konusunda wave 2 yi aratıyor doğrusu.ses biraz ama abartılacak kadar değil.
598 tl ye 12 taksit aldım genel olarak memnunum bu fiyata alına bilecek en iyi telefon bence tek sorun hd kamera olmaması

ssreddot

Üye
kardes kamera tusuna once hafif bascaksin elini kaldirmadan biraz daha basarsan fotograf ceker

asi_gen07

asi_gen07

Üye
kardes kamera tusuna once hafif bascaksin elini kaldirmadan biraz daha basarsan fotograf ceker

yok çekmiyor wave 2 den biliyorum 2 kademede çekim yapılıyor.ama motorola biraz garip telefon:D

kraken22

Üye
598 tl ye en iyi android ilk cıktığında aldım tabi ben 711 e aldim. O gun bugundur bir sorunum yok. Olay verdiginiz para ve karşılıgi bence alıyorsunuz.

sHaDy_

sHaDy_

Üye
Berbat diyen arkadaşlar neye göre demişler bilemiyorum. İşkembeden sallamak yaptığımız en iyi iş bizim millet olarak. Piyasada bu fiyata alabileceğin en iyi telefon Motoluxe. HTC, Apple, Nokia, Samsung gibi cihazların tümünü kullanmış biri olarak söylüyorum bunu. Gidip de iPhone 5 ile Galaxy SIII ile karşılaştıramayız elbette. Fiyat farkları aşikar zaten. Şöyle maddeleyerek telefondan kısaca bahsetme isterim sana.

+ tasarımı fazlasıyla göz alıcı,
+ ekranın sol alt kısmında bulunan bildirim ışığı çok hoş,
+ 800 mhz işlemcisi bu telefon için gayet yeterli,
+ henüz çalıştıramadığı uygulamaya rastlamadım,
+ fiyatı hak ettiğinin gayet altında bir değerde,
+ dokunmatik ekranı gayet hassas,
+ çoğu dokunmatik telefonda güneş ışığında rastlayamadığınız netliği bu telefonda fazlasıyla hissediyorsunuz,
+ stabil tarayıcısı yeterli düzeyde,
+ dolu sitelerde ufak takılmalar olsa da fiyat ve işlemci hızına göre çok başarılı,

- kamerası 8 mp izlenimi vermese de gündüz çekimlerinde bu seviyeye yaklaşıyor,
- kullanım kolaylığı açısından vasat. telefona alışmak biraz zaman alıyor,
- 720p video çekimi yok,
- teknik servis açından tercih edilmeyebilir,
- motorola tarafından verilen destek asgari seviyede.

ezcümle paranızın hakkını sonuna kadar veren, 3.5 inç ekran boyutuna, 3 megapiksel kameraya, 800 mhz işlemciye sahip telefonların marka takıntısından mütevellit 800-900 liraya peynir ekmek gibi satıldığı piyasada bu fiyata alınabilecek en iyi telefondur kendisi. tasarım olarak şu ana kadar üretilen dokunmatik telefonlar arasında benim için ilk 3 arasındadır. eğer telefonunuz yenilemeyi düşünüyor, fazla da param gitmesin ancak akıllı telefonlardan beklenen performansı ve kaliteyi bana sunsun diyorsanız gönül rahatlığıyla bu telefonu size tavsiye edebilirim.

asi_gen07

asi_gen07

Üye
şu root olayını yapamadık daha:D becerebilirsem 10 numara olacak telefon.oneclick ile olmadı başka yöntem bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim teşekkürler

- - - Eklendi - - -

yok çekmiyor wave 2 den biliyorum 2 kademede çekim yapılıyor.ama motorola biraz garip telefon:D
yanılmışım 2 kademede çekim yapıyor kamera tuşuna sert basmak gerekiyormuş. tuş çok sert

İMD

İMD

Üye
fotoğraf ve video çekimi hariç çok güzel telefon.özellikle tasarım olarak alabileceğiniz en iyi telefon.Firmware IRM-1670-0-4073-A02 yükselttikten sonra Motorola Motoluxe ,Motorox Rom Kurdum.rootlu zaten.ben fotoğraf için camera fv-5 programını kullanıyorum.adw launcher ile gayet memnunum.

saat310

Üye
kardeşim ben 3 aydır kullanıyorum şuana kadar hiç bir sorun ile karşılaşmazdım fakat kamerasında flash olmasına rağmen gece çekimleri birazcık kötü oluyor ama gündüz cam gibi çekiyor yani 600 lirak telefon için mükemmel bile herkes diyor çok kasıyor felan ben sabahtan akşama kadar mesajlaşan adamım oyunda oynarım onuda yaparım bunuda yaparım hiç daha kastığını görmedim yalnız şöyle bir sıkıntı var görev yöneticisi yok ama bence fiyatına göre çok iyi bir telefon

İMD

İMD

Üye
fotoğraf ve video çekimi hariç çok güzel telefon.özellikle tasarım olarak alabileceğiniz en iyi telefon.Firmware IRM-1670-0-4073-A02 yükselttikten sonra Motorola Motoluxe ,Motorox Rom Kurdum.rootlu zaten.ben fotoğraf için camera fv-5 programını kullanıyorum.adw launcher ile gayet memnunum.
arkadaşlar Camera illusion Pro kullanmaya başladım.çok başarılı bizim telefonlar için.biraz yavaş foto çekiyor ama hd modunda hem titreşimsiz hem net oluyor.video kaydetme şimdiye kadar kullandıklarımın eniyisi.kayıt sırasında flaş açıp kapatabiliyorsunuz otomatik kendi zoom yaparak odaklıyor.ayrıca ses kayıdı stereo.

Üst Alt