Motorola atrix'i önerir misiniz ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kralsensin98

kralsensin98

Üye
    Konu Sahibi
Motorola atrix'i önerir misiniz ?
Motorola atrix 4g'yi önerir misiniz sizce nasıldır ? Özellikleri :)
GENERAL GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100
Mini-SIM
2011, January
Available. Released 2011, April
BODY 117.8 x 63.5 x 11 mm (4.64 x 2.5 x 0.43 in)
135 g (4.76 oz)
DISPLAY TFT capacitive touchscreen, 16M colors
540 x 960 pixels, 4.0 inches (~275 ppi pixel density)
Yes
Corning Gorilla Glass
- Biometric fingerprint reader
- Touch sensitive controls
- MOTOBLUR UI with Live Widgets
SOUND Vibration; MP3, WAV ringtones
Yes
Yes
MEMORY microSD, up to 32 GB
16 GB storage, 1 GB RAM
DATA Class 12 (4+1/3+2/2+3/1+4 slots), 32 - 48 kbps
Class 12
HSDPA, 14.4 Mbps; HSUPA, 2.0 Mbps
Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, DLNA, Wi-Fi hotspot
Yes, v2.1 with A2DP, EDR
Yes, microUSB v2.0
CAMERA 5 MP, 2592х1944 pixels, autofocus, LED flash
Geo-tagging, image stabilization
Yes, 720p@30fps, 1080p (via software update)
Yes, VGA
FEATURES Android OS, v2.2 (Froyo), upgradable to v2.3 (Gingerbread)
Nvidia Tegra 2 AP20H
Dual-core 1 GHz Cortex-A9
ULP GeForce
Accelerometer, proximity, compass
SMS (threaded view), MMS, Email, IM, Push Email
HTML, Adobe Flash
No
Yes, with A-GPS support
Yes, via Java MIDP emulator
Black
- Active noise cancellation with dedicated mic
- HDMI port
- MP3/WAV/WMA/eAAC+ player
- MP4/H.263/H.264/WMV/Xvid/DivX player
- Google Search, Maps, Gmail, YouTube, Google Talk
- Photo viewer/editor
- Organizer
- Document editor
- Voice memo/dial/commands
- Predictive text input
BATTERYLi-Po 1930 mAh battery
Up to 400 h (2G) / Up to 350 h (3G)
Up to 8 h 50 min (2G) / Up to 9 h (3G)

prodetör64

Üye
Öneririm de max fiyat ne?

hurol1

Üye
tabiki

BYFECI

BYFECI

Üye
Nokia veya samsung tan şaşma kardeşım.

Kerim.

Kerim.

Üye
ben önermem

Polymath

Polymath

Üye

Önermem diyosun ama neden onermem. ? onuda yazsan gerçekten yardımcı olursunuz arkadaşlara..... Dostum donanım bakımından çok iyi telefon ama desteği yok. Yani güncelleme fılan almayacak. Ayrıca rom desteği fazlamı bilmıyorum telefona kasıyor diyorlar menüde ama rom ile halloluyorsa bence alınabılecek en ıyı telefonlardan o fıyata... Bilen arkadaşlar yardımcı olacaktır..

iPandemonium

iPandemonium

Üye
3 Yılda bi vur çek yapıyor motorola ,bi zamanlarda böle gitti tuttu tuttu ,sonra durdurdu üretimi ,sonra tekrar ortaya çıktı ,alırken bu sözümü göz önünde bulundurarak düşün ,güncelleme felanda gelmez motorola zor tutar

- - - Eklendi - - -

3 Yılda bi vur çek yapıyor motorola ,bi zamanlarda böle gitti tuttu tuttu ,sonra durdurdu üretimi ,sonra tekrar ortaya çıktı ,alırken bu sözümü göz önünde bulundurarak düşün ,güncelleme felanda gelmez motorola zor tutar

fk555897

fk555897

Üye
Telefon donanım bakımından güzel ama güncelleme sıkıntısı var. Android sürümü çok düşük.

yoyofurkan

Üye
custom romlarla 4.1 e yükseltiliyor

asroc

asroc

Üye
Telefon performans acisindan fiyatina gore cok uygun, iki arkadasim.benim onerim uzerine aldi ve cok memnunlar, android 2.3 versionu mevcut guncelleme cikarmicak ama bu cok buyuk bi sorun deil. Rom la istedigin surumu atabilirsin gerekte yok, hic bi sekilde donma kasma yapmio cok hizli. Ram 1gb ve cift cekirdek 1ghz olmasi ve tegra grafik islemcisine sahip olmasi gercekten fiyata gore cok iyi tabili s3 vb. Urunlerle kiyaslama yapamazsin ama samsung ace yada benzeri verilen paraya yazik, nokia nin somurge satis planini samsung ustlendi. Bir sitede dock stationla birlikte verilio..

qwxw50

Üye
Arkadaşım ben yeni motorola atrix aldım çok güzel telefon 600 tl ye aldım 100 tl kredi kartına puan 100 tl dehediye çeki verdi yani 400 e geldi interneti çok hızlı piyasadaki açmadığı oyun yok çok hızlı güncellemeye gelince kernel 1 ay içinde gelir ve istediğin android sürüme yükseltirsin ben mesela modern combat 4 açıyorum gta vice city açıyorum şu anda android 2,34 bile yetiyo bana​

- - - Eklendi - - -

ha Birde Dock station var bende kolaylıkla monitör flashbellek mause klavye takıyorum hatta videoları var adamlar joysitck bile tyakmış

Eklentİndiriyor

Üye
Motorola Atrix bu dönemde F/P açısından önereceğim tek telefondur.

MrExpert

MrExpert

Üye
Alınabilir...

kralsensin98

kralsensin98

Üye
    Konu Sahibi
547 tl'ye alcam. Bencede gayet kaliteli ve iyi bir telefon hdmi özelliği ve parmak izi okuyucu android 4.2.1 custom romla yapılabiliyor.

- - - Eklendi - - -

şuanda htc one x clone kullanıyorum.525 tlye aldım. Mtk 6577 ve sgx 531 var 4.7 inç 1 gb ram var. gayet iyiydi. Fakat ürün sorunluydu oyunlarda ısınıp yeniden başlama sorunu vardı.Ama şuanda düzelttim. 750 mhz yaptım 1.5 ghzdeydi. Yeniden başlama sorunu kalkmadı ama oyunlarda kasmaya başladı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt