Moraliniz 0'sa buyrun düzeltin :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
    Konu Sahibi
Moraliniz 0'sa buyrun düzeltin :)
Büyük tesadüf
İngiltere'de genç ve fakir bir çoban, koyunlarını otlakta gezdirirken, bir koyun acı acı bağırmaya başlar. Koyunlardan birinin ayağının taşın arasına sıkıştığını gören mağrur çoban, koyunun ayağını kurtarmaya çalışır. Koyunun ayağını çıkartmak için taşı hafifçe kaldıran çoban, garip bir tabaka görür. Tabakanın altında, onu milyonlarca dolarlık göz alıcı iki heykel beklemektedir.

EN KÜÇÜK DERGİ

Alman Heino Monster, dünyanın en küçük dergisini çıkartıyor. Monster, 'Dedikodu' isimli dergisinde, yaşadığı mahallede duyduklarını ve gördüklerini yazıyor. Monster'in haftalık periyotta yayımladığı dergi, sadeve 3.5x2 santimetre boyutlarında. Monster'in kendi imkanlarıyla çoğalttığı dergi, 150 adet satıyor.

BEKLENEN SİNYAL

Boynuna takılan verici sayesinde uydu aracılığıyla takip edilen ak karınlı yosun kazı Kerry, kayıplara karıştı. İngiliz kuşbilimciler, bir araştırma için Kerry'yi vericiyle izlerken, bir gün sinyal alamadılar. Sessizliğin uzun sürmesi, İngilizler'i telaşlandırdı. Yorucu bir çalışma sonucunda, Kanada'nın bir eskimo köyüne ulaştılar. Sinyali aldıklarında, Kerry'nin, bir evin buzdolabında olduğunu fark ettiler. Avlanmış olan kaz, tüyleri yolunmadan, yenilmeyi bekliyordu.

KAVGADA REKOR

Brezilyalı
öğrenci Tobiaz Couso, okulda bir hafta içinde farklı nedenlerden dolayı 120 arkadaşını dövdü. 'En Kavgacı Çocuk' olarak rekorlar kitabına giren Tobiaz, bugüne kadar 20 okul değiştirdi.

EN GEYİK ESPRİLER

- Tekerlekli 10'a ne denir?

- Kamyon!

GÜNÜN FIKRASI

Adam devamlı gittiği barda aylardır
her zaman tek başına oturan nefis kadını fark etmiş, ikinci haftada teklifini yapmış. 'Yok hayır!..' demiş kadın nazikçe, 'Biliyorum bu yüzyılda çok ender bir şey ama, gerçekten sevebileceğim bir erkek karşıma çıkana kadar bekaretimi muhafaza edeceğim.' 'Bu devirde imkansız' demiş adam. 'Vallahi ben fazla takmıyorum. Ama kocam gerçekten kafayı yiyecek!..'

İtiraflar

Elleriyle kapatıyor!

2 yaşında bir oğlum var. Uyutacağım zaman, 'Kapat gözlerini' diyorum, o da gözlerini iki eliyle kapatıyor. Eli olmadan gözlerini kapatmayı öğretemedim. Geçen gün elleri kapalı halde yüz üstü uyuyakalmış. Yatağına
almak için kaldırdığımda gördüm ki, parmaklarının izi yüzüne çıkmıştı. Hem güldüm hem de vicdan azabı hissettim. Ama ne yapayım, sadece gözlerini kapatmayı bir türlü öğrenemedi işte.

Cümle aleme rezil oldum

Bu sabah benzincide ödeme yapacakken bir de baktım ki cüzdanım yok. Yolu yarılamışım, zaten randevularım var, hayatta geri dönemem. Ama param da yok, kimliğim de. Mecburen
cep telefonumu bıraktım. Sabahtan beri arkadaşlar arayıp dalga geçiyor. Adam bana gelen bütün telefonlara cevap vermiş. Yetmezmiş gibi her arayana da,, telefonunu aldık, merak etmeyin' diyormuş! 'Parası yoktu

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
ciddende rezil olmuş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...