monteninin dokunmatiği nasıl

• 28 Nisan 2011
  • 1108 Okunma
  • 15 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaşlar montenin dokunmatiği nasıl iyi mi?hassas mı?iphone yle karşışaltırırsak iphonenin dokunmatiği kadar iyi mi

ayrıca monteyi yere düşürürsek telefona bir zararı olur mu

Yazan: şehmuz1234şehmu
  2. Iphone dokunmatiği kadar hassas dostum.:oke:

3. arthur09prime haklı. arkadaşımda var daha dokunmadan algılıyorda diyebilirim :oke:

4. kapasitif ekranlı , iyi bir dokunmatiğe sahip ama bizzat senin incelemen daha iyidir

5. !SO

!SO
    dokunmatik konusunda oldukça güzel :oke: yere düşürme konusunda masanın üzerinden yere iki kez düşürdüm(biri beton zemine) ve sadece arka kapağı yerinden çıktı onuda tekrar taktım... :d: :d:

6. Evet Iphone kadar iyidir. Çünkü Iphone gibi kapasitif ekrana sahiptir.

7. kapasitif var ancak multitouch yok. genede iyi algiliyor diyebilirim çevremdeki herkezin elinde monte var zaten

8. benimde bir arkadaşımda var dokunmatiği gerçekten çok iyi yarı yolda asla bırakmaz

9. peki teknosadan veya turkcellden inceleyebilir miyiz tlf

10. tabiki

----------Eklendi @ 15:43:58 ---------- Yazıldı @ 15:43:03 ----------

galiba almayı düşünüyorsun aslında ben sana o fiyata biraz daha ekleyip galaxy ini almanı öneririm monteden daha iyidir o

11. peki ne kadar eklerim onun dokunmatiği iyi mi benim için önemli olan bu

12. samsung artik resistif ekranli cep üretmior zaten hepsi kapasitif. galaxy mini 550 tl. monteden tek bir artisi isletim sisteminin android sistemi olmasi.

13. iPhone ile karşılaştırmayalım ama ekranı kapasitif olduğundan gayet hassastır.

14. 550 lira değil mini yanıltmayalım 450 lira 550 olan galaxy fit

----------Eklendi @ 19:24:12 ---------- Yazıldı @ 19:23:30 ----------

kardeş 450 lira galaxy mini dokunmatik tabiki oldukça iyi ben olsam bunu tercih ederdim

15. İdare eder ama :nono:alıcaksan alma :yuru

16. mini mini kesinlikle

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/11/2018 - 01:26