Monte Kullananlar : Bakın (İlginç)

• 16 Kasım 2010
  • 3658 Okunma
  • 8 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Telpa sitesinde telefonumun bölümünü ziyaret ettim (S5620 Monte) ve ilginç iki şey ile karşılaştım.
    Özellikler bölümünün Eğlence kısmında "Hareket Algılayıcı" gördüm.
    Sanıyorum ki hiçbirimiz oyunlarda sensözü kullanamadık.
    Ve Video kısmında "Mobil Tv" özelliğini gördüm.
    Montede Mobil TV kullanamadığımıza göre, sizce Telpa yeni bir firmware mi çıkarttı?
    Yoksa sakladığı bir şey mi var.
    Düşünün.

Ve ayrıca Telpa'ya internetten mesaj yolladım ve merak ediyorum ortalama kaç günde cevap gelir (gönderen varsa söylesin)

SAMSUNG S5620 - TELPA | Cep Telefonu Uzman

Yazan: mankafadan
  2. Mobil tv wap oluyor montede tcell de denedim

3. mobil tv var hareket sensörüde var ama oyunlarda çalışmıyor

4. cep telefonunda
    tv.spb.com/web adresine girip wi fi üzerinden tv izlenebiliyor..trtler-stv-power-a-cine5 çok sayıda yabancı kanal..
    ama mobil tv sanırım operatörlerdekileri kastediyor..
    oyun sensörü vardır ama oyunun sensörlü olma özelliği olan oyunu bulmak mı lazım acaba..orası muamma

5. Wap üzerinden zaten olur da benim demek istediğim operatörlerin sunduğu Mobil TV servislerini desteklemesi. Ayrıca Sensör , eğlence başlığı altında yazdığı için söyledim.

6. Hareket algılayıcı sensör ama bu sadece menü de geçerli :) bir de kamera da gülücük yakalayıcı var :D Mobil tv ise turkcell de geçerli olsa gerek...

7. MobiL TV Wifi Aracılıgı Ya da GPRS ayarlarınız Sayesinde sbp.com adresinden izleniyor
    Sensor ile oynanacak oyun mutlaka vardır fakat yeterince üzerine düşmüyoruz

8. öyle bir oyun yok. Aynı oyunu starda deniyorum ( edge ) sensör aktif lakin monte de aktif değil. Arada bir fark var o da sayısal ve kodsal bir döngü içerisinde, Montesine kıyacak birisi varsa bu kodlar ile oynayıp bir çözüme kavuşabilir tabi bulabilirse :D

9. ya da montedeki sensor motion sensör değildir

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
24/09/2018 - 04:35