Monotype Imaging FlipFont v.3.00 (10 saniyede fontunuzu değiştirin)

emrah4

Üye
tesekkurler supermis

carlos3x

Üye
arkadaşlar bu program için fontları (maxicep forum'u içinde) aşağıda link'ini verdiğim konuda bulabilirsiniz, orada 37 adet font dosyası var, bunları tek tek telefona kurarsanız flipfont programı içine dahil oluyor.

http://www.maxicep.com/s60-3rd-yazi...icin-37-adet-turkce-karakter-font-313611.html

yani:
-flipfont programını yükleyin,
-fontları telfona yükleyin,
-flipfont programını açın,
orada yüklediğiniz fontun ismini göreceksiniz.
PAYLAŞAN ARKADAŞLARA teşekkürler.

Eyvallah kardeş uzxun zamandır aradığım programdı

amylee3

Üye
sertifika hatası diyor anlattınız gibi tümü de yaptım olmuyor.

exen1986

Üye
E63 ile denedim ve kullanıyorum, hep aradığım harika bir uygulama, insan telefonuna tekrar ısınıyor.

fontlar sis şeklinde 37 font olarak sitede mevcut krulum yapnca flip fonta otamtk atıyor bilgnze

gscangs

Üye
internet hızına saglık

arkadaşlar aynısını denedım telefon çöktü sakın yapmayın elınızdekılerle yetının....!!!!

lider_38

Üye
kardeş 5800'da denedim ancak sertifika hatası veriyor ve doalyısıylada yüklenmiyor.

emeğine sağlık kardeşim güzel paylaşım gerçekten denedim on numara çalışıyor sağol

çok güzel program.sorunsuz yükledim ama yazılar çok küçük.fontmagnifier programıyla beraber kullanamıyorun.ikisi aynı anda açılmıyor.bunun bir çaresi varmı

sanerko

Üye
eline gozune saglik tam aradgm font bide cince ve rusca dil destekli font bilen varsa ekleyebilirmi lutfen

25umit05

Üye
5800 sertifika hatası veriyo kardeş