Mondragon: "Bu belki son maçımdı"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
Galatasaray'ın kalecisi Mondragon, Denizlispor maçı sonrası yaptığı sürpriz açıklamayla kafaları karıştırdı.

Kolombiyalı kalecinin, maç sonrasında üzgün biçimde yayıncı kuruluşun sorularını yanıtlarken, sürpriz biçimde Galatasaray'dan ayrılabileceği mesajını vermesi, camiada şok etkisi yarattı.

Galatasaray'da 4. sezonunu tamamlayan Mondragon, Denizlispor maçından sonra yaptığı açıklamada, Teknik Direktör Gheorghe Hagi'nin istifasının ardından, kendisinin de yeni sezonda durumunun ne olacağını bilmediğini belirterek, "Hiç bilmiyorum... Yeni sezonda belki ben de burada olmayacağım. Bu belki son maçımdı..." diye konuştu.

Bu sürpriz gelişme üzerine Galatasaraylı yöneticilerin acilen Mondragon ile görüştükleri öğrenildi. Yöneticiler, ortada bir yanlış anlama olduğunu, Kolombiyalı kalecinin yeni sezonda da takımda olacağını kendilerine söylediğini bildirdiler.

Mondragon'un sarı-kırmızılı kulüple 2 Temmuz 2006 tarihine kadar sözleşmesi bulunuyor.

Takımda parçalanmalar başladı...

:huhu: :huhu:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Sonradan canaydın lig tv yi aradı mondragonla görüştüğünü ve kalacağını belirtti.. ;)

_KadirşinaS_

Üye
Mondi'nin bi yere gittigi yok . Bu rüstümü

Quattro

Quattro

Üye
Demekki mondinin kafası başka yerde yoksa durduk yere niye böyle açıklama yapsın?

seriFBurak

seriFBurak

Üye
adamı everton istio.Baktıı everton sampionlar ligine gidio .Gs zorla uefa ya baktı seneye belki o raya gdemicek bari sampionlar ligiden oynayaym demiştr.!

cosmokramer

Üye
Originally posted by serifburak@May 31 2005, 10:05 PM
adamı everton istio.Baktıı everton sampionlar ligine gidio .Gs zorla uefa ya baktı seneye belki o raya gdemicek bari sampionlar ligiden oynayaym demiştr.!
[post=69800]Quoted post[/post]​

Mondragon söylediklerinin yanlış anlaşıldığını belirtti giderken.. teklifleri yönetime bildirmeyi dürüstlük ilkesi gereği yaptığını söyledi.
ve geçen yılda şampiyonlar liginde oynamadığımızı, önemli olanın şampiyonlar liginde veya uefa da oynamak değil Galatasaray da oynamak olduğunu söyledi.
yani tercüman bu şekilde tercüme etti, ntv'de kulaklarımla duydum, gözümle gördüm...

massut

massut

Üye
mondi kalıyor. :artı:

massut

massut

Üye
bide kaleci problemiyle uğraşmayalım bence mondi iyi bir kaleci ve bizim paramız yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt