MOLOME Kullananlar buraya !


Liveshade

Liveshade

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba arkadaşlar. Buraya herkes molome profil linkini paylaşsın ve herkes birbirini takip etsin lütfen :) ben başlıyorum :P

http://molo.me/ErenDurmus

lütfen katılalım..
 
_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
ne işe yapıyor bu?
 
BYFECI

BYFECI

Üye
twitter gibi mi
 
Liveshade

Liveshade

Üye
    Konu Sahibi
resimlerine efekt verip sosyal ağ üzerinden paylaşmanı sağlıyor. İnstagram gibi :) Güzel bir program tavsiye ederim.
 

iizzmmiirr35

Üye
takip eden, edilir.
 
İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Instagram :pro:
 
maxirabit

maxirabit

Üye
İnstagram guzel ama bende molomeye alistim:D
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt