Oyun Modlu oyunları yuklenmiyor

Sponsorlu Bağlantılar

izbatur

Üye
    Konu Sahibi
Modlu oyunları yuklenmiyor
Arkadaslar lutfen yardim edin telefonum samsung note 5 google playden oyunlari sorunsuz bi sekilde yukluyorum ama bazi oyunlar internetli oldugu icin modlu yani hileli oynamak istiyorum ornek asphalt 8 mod modern combat 4 ve 5 bu oyunlarin hileli apk lerini kuramiyorum uygulama yuklenmedi diyo lutfen yardim telefonum var oyun oynayamiyorum

'Şeref'

Emekli Yönetici
Genellikle modlu oyunlar root izni gerektirir o yüzden

orhanblt

orhanblt

Üye
Modlu oyunlar root izni falan istemez. Ama orjinal sürümün üzerine yükleyemezsiniz. Öncelikle eskisini verileriyle beraber telefonunuzdan kaldırmanz gerek. Sonra da eğer bilinmeyen kaynakların yüklenmesine izin verdiyseniz sorunsuz yükleyebilirsiniz. Eğer yükleyemiyorsanız modlu apk da sorun var demektir.

• Beğen
Tepkiler: 'Şeref'
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Modlu oyunlar root izni falan istemez. Ama orjinal sürümün üzerine yükleyemezsiniz. Öncelikle eskisini verileriyle beraber telefonunuzdan kaldırmanz gerek. Sonra da eğer bilinmeyen kaynakların yüklenmesine izin verdiyseniz sorunsuz yükleyebilirsiniz. Eğer yükleyemiyorsanız modlu apk da sorun var demektir.

Verileri derken data dosyasından bahsetmiyorsun herhalde sadece orijinal apk yı silip modlu apk yı yüklemek yeterli.
Genellikle modlu oyunlar root izni gerektirir o yüzden

Root gerektiğini nereden çıkardın :)

• Beğen

izbatur

Üye
    Konu Sahibi
Arkadasla telefon rotlu degil ama soylediginiz diger tum islemleri yaptim suan telefonumda modlu oyunlarda var moder combat 3 dream lig gibi bir kac oyun modlu oyun yuklu ama modern combat 4 asphalt 8 gibi oyunlari yukleyemiyorum tele formatda attim degisik ayrica ayni modlu apkler babamin telefonuna yukleniyo

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Telefonundaki sorunu anlamadım ama Asphalt 8 yüklemeni tavsiye etmem Gameloft hesabını banlıyor ve oyunu oynayamıyorsun hiçbir şekilde.

• Beğen

izbatur

Üye
    Konu Sahibi
Tesekkur ederim kardes tavsiye oyunun varmi telim note 5

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Bendede note5 var tavsiye olarak değilde Heroes Charge hd oynuyorum.
Most wanted, bil ve fethet, 101 okey le vakit Öldürüyorum arada :)

izbatur

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb