Modern Warfare Remastered

'Şeref'

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bildiginiz gibi Activision bir sürpriz yaptı ve İnfinite Warfare ile birlikte Call of duty 4 Modern Warfare Remastered versiyonunu yani yenilenmiş grafiklere sahip sürümünü tekrar piyasaya sürdü, daha doğrusu Infinite Warfare delux edition u satın alanlara hediye etti.

Sözü uzatmadan yeni sürümü deneyen arkadaşlar yorumlarınızı paylaşabilirmisiniz.:) Malum on yıl olmuş oyun çıkalı eski günleri hatrına tekrar oynanırmı sizce..:D
 
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
aslında ben MW1'i hiç oynamadım, hatta 2'yi de oynamadım sadece 3'ü oynamıştım. Hazır Remastered versiyonu çıkmışken denesem mi diye düşünmüyor değilim :)
 
  • Beğen
Tepkiler: 'Şeref'

'Şeref'

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Hiç oynamadıysan durduğun kabahat derim :)
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt