Modern Strike Online v1.19.3 [Mega Mod]


Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Modern Strike Online v1.19.3 [Mega Mod] Android 2.3 gingerbread veya üzeri gerektiren kaliteli grafiklere sahip popüler bir online aksiyon oyunudur.
WHAT’S NEW

Added new item categories: boots and gloves!
Equipment system slightly changed: now all items including helmets are part of kits.
Adde new weapons: VSS “Vintorez” and Fn2000.
Now nickname colors are available.
User interface reworked.
Significant optimizations and bug fixes.

Hacks:
Godmode
%80 Better Aim (almost like aimbot)
Infinite Grenades
Infinite Medkit
More coming soon ..İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

 
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
:tşk:
 
  • Beğen
Tepkiler: Buğra
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt