Yardım modern combat 5 blackout Lumia 930 ?

Sponsorlu Bağlantılar

bayon

Üye
    Konu Sahibi
modern combat 5 blackout Lumia 930 ?
Arkadaşlar bilgisayarda bu oyunu satın aldım fakat telefona kurulmuyor acaba 930 la mı alakalı yoksa genel olarak mı kurulmuyor ( ama Windows phone mağazasında mevcut oyun ? )

_Shinku_

_Shinku_

Üye
Henüz mağazalar birleşmedi telefon için de satın alman gerekiyor galiba bilmiyorum ama tam olarak.

bayon

Üye
    Konu Sahibi
Henüz mağazalar birleşmedi telefon için de satın alman gerekiyor galiba bilmiyorum ama tam olarak.
hayır telefon ve pc simgesi var oyananabilir yazıyor ama Google dan bulup oyunun linkine tıkladığımda öğe mağazada yok ! diye hata veriyo. Bilgisayardan giriyorum mağazadan oyunu buluyorum yüke diyorum Microsoft hesabımı girince bulunamadı diyo gidiyo oyun :(

can1516

can1516

Üye
Telefon için izin veriyorsun ya paralı uyg izin ver gibisinden onların hepsini izinli yap

bayon

Üye
    Konu Sahibi
ya zaten satın aldıgım bi çok uygualamayı pc de ve telefonda kullanıyorum ama bu oyun için yapmıyor

wpfurkan

wpfurkan

Üye
Lumia 930 ile ilgili sorun var. Gameloft ne alakaysa lumia 820iyi destekliyor ama 930a destek yok.
İnternete baktım ve baya bir oynanış yani gameplay videoları var. Yani yükleyebilen var. Ha bilmiyorum İngilizcen nasıl iyi ise bir windows central forumlarına bak. Senin tarif ettiğin gibi sorunları olanlar orada da var.

• Beğen
Tepkiler: baysal.onur

bayon

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 930 ile ilgili sorun var. Gameloft ne alakaysa lumia 820iyi destekliyor ama 930a destek yok.
İnternete baktım ve baya bir oynanış yani gameplay videoları var. Yani yükleyebilen var. Ha bilmiyorum İngilizcen nasıl iyi ise bir windows central forumlarına bak. Senin tarif ettiğin gibi sorunları olanlar orada da var.
ingilizce var birde oralara bakayım ben sadece lumia 930 a mı yoksa benim hesabımla mı ilgili onu ogreneyim diye konu açtım çok teşekkur ederim ilginize

Rainesto

Rainesto

Üye
telefonuma illa yükleyeceğim diyorsan unlock ile yükleyebilirsin

Üst Alt