Modern Combat 5, 2014 Yılında Sunulacak

• 3 Ekim 2013
  • 788 Okunma
  • 15 Cevap

1. Piyasaya sunduğu yapımlarla kullanıcılarının beğenisini kazanan oyun dünyasının önemli isimlerinden Gameloft, FPS türündeki yapımı olan Modern Combat serisinin 5. oyununu akıllı telefonlara getirmeye hazırlanıyor.

< Resmi açmak için tıklayın >

Haziran ayında duyurulan oyunun bu yılın sonlarına doğru sunulması bekleniyordu fakat Gameloft resmi twitter adresinden yaptığı açıklamaya göre oyun 2014 yılında sunulacak.

Gecikme sebebinin ise geliştirici ekibinin isteğiyle firmanın daha iyi bir oyun deneyimi sunması olarak belirtiliyor.

Yazan: ANIL
    asigsasi, Invoke ve Buğra bunu beğendi.
  2. Merakla bekliyoruz :ehe

asigsasi bunu beğendi.
  3. Bu oyunu COD'a benzeten bir tek ben miyim ?

asigsasi ve Buğra bunu beğendi.
  4. Güzel bir oyun.

5. modern warfare çok benziyor video sonunu görünce o animasyonlar direkt baa cod mw serisini anımsattı :)

asigsasi bunu beğendi.
  6. call of dutynin telefon versiyonu işte :D

asigsasi ve Buğra bunu beğendi.
  7. Bildiğin mobil COD işte bu :D

asigsasi bunu beğendi.
  8. 2014 yılı oldu hala çıkmadı. :ehe

9. Haberler gelir yakında.

10. Bu oyunu note 3 le yada 5 s le lumia929 ile oynayabilirmiyim bunu herseyi oynayabilecgim bi makine ariyorum

11. Oynarsın tabi.

12. Lumia 1520 yi bi videoda incellemisler telefondan ziyade oyun konsolu gibi olmus inanilmaz guclu diyolardi ama nokia satildi artik lumialar sikinti note3 mu 5s mi

13. Kardeşim sen her açılan konuda bu ikilemi yaşıyosun. Özelden mesaj at ben sana yardımcı olucam.

14. yıl 2014 :bilmm

15. oyunun kralı :10numara:

TheLastWarrior, Buğra ve KD1907 bunu beğendi.
  16. Brothers in arms 3 çıkacak modern combattan önce

Yüklüyor...
17/11/2018 - 11:30