Moderatörlüğüm Hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Moderatörlüğüm Hakkında
Herkese hayırlı bayramlar.

Arkadaşlar üzülerek de olsa ben bir olayı paylaşmak istiyorum. geçen hafta Mardin'deki Sultan Şeyhmus ziyaretine gitmek için yola çıktım. yolda çözemediğim bir nedenden dolayı arabam alev aldı ve yandı, hararet göstergesine de sürekli bakıyordum ama farklı bir nedeni olduğunu düşünüyorum. itfaiye gelinceye kadar da araba hurdaya dönüştü. Allah'a şükür hepimiz selametle arabadan çıkabildik.
Arabayı hurda fiyatına sattım. Uzun lafın kısası iki yıl boyunca ekonomik olarak kendimi biraz sıkmam gerekecektir. Buna bağlı olarak da, evdeki türktelekom adls aboneliğimi iptal edeceğim.

Normal şartlarda foruma evdeki pc'den giriyorum. telefondan işlem yapmak bana işkence gibi. Fırsat bulursam tabi telefondan gireceğim. sizi bırakacağım anlamına gelmez tabi yazdıklarım. Çünkü sizi seviyorum.

Şimdi evdeki adsl aboneliğimi iptal edeceğimden dolayı foruma giriş yapmam, işyerinde biraz sıkıntılıdır. Yani hırlısı var, hırsızı var. Art niyetli birisi şikayet ederse işi ihmal ediyor diye sonra işin yoksa uğraş.

Uzun lafın kısası şudur ki, internete eskisi gibi giremeyeceğim için forumdaki Moderatörlüğümün kalıp kalmayacağı konusunu sizin takdirlerinize bırakıyorum. Yani moderatörlüğümü benden alırsanız eğer hiç sıkılmam ve darılmam, bilakis sevinirim. Çünkü başkası bir yorum yazar da bu adam foruma doğru dürüst girmediği halde neden mod olarak görev yapıyor derse, belki siz geçiştirir ve uygun bir cevap yazarsınız biliyorum. Ama bu durumda ben kendimi kötü hisseder ve zor durumda kalmış gibi görürüm.

Saygılarımla Takdirlerinize sunarım.

@Admin

• Beğen
Tepkiler: Buğra

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Allah yardımcın olsun, üzüldüm olan duruma inşaAllah kısa zamanda bir çözüm olmasını dilerim, mobilden devam edebilirsin alışınca hatta herşeyi bile yapmaya çalışabilirsin zamanla :)

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut
Buğra

Buğra

Admin
Çok geçmiş olsun hocam Allah korumuş. Önemli olan sağlık. Modluğu kafana takmana gerek yok.

• Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş ve Bab-ı Umut
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Allah yardımcın olsun, üzüldüm olan duruma inşaAllah kısa zamanda bir çözüm olmasını dilerim, mobilden devam edebilirsin alışınca hatta herşeyi bile yapmaya çalışabilirsin zamanla :)

Foruma telden tabiki gireceğim. Sadece durumumu sizin bilmenizde yarar olduğunu düşündüğüm için konuyu açtım. Takdir tabiki sizindir.
Çok geçmiş olsun hocam Allah korumuş. Önemli olan sağlık. Modluğu kafana takmana gerek yok.

Allah razı olsun usta. Önce can tabi.

• Beğen
Tepkiler: Buğra ve Mesut Aktaş
yeumyang

yeumyang

Moderator
Geçmiş olsun Allah yardımcınız olsun

• Beğen
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Çok üzüldüm, hayırlı bayramlar. Geçmiş olsun, önemli olan senin sağ çıkman. Benzeri bir durum yaşamaktayım, mal gerçekten canın yongası. Senin başımızın üstünde yerin var, emeklerine her zaman teşekkür ederiz. Kafan rahatlasın rütben hakkında sonra oturur karar veririz. Yardım edebileceğimiz birşey var mı bilmiyorum, ama olursa haber vermen yeterli.

• Beğen
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Çok üzüldüm, hayırlı bayramlar. Geçmiş olsun, önemli olan senin sağ çıkman. Benzeri bir durum yaşamaktayım, mal gerçekten canın yongası. Senin başımızın üstünde yerin var, emeklerine her zaman teşekkür ederiz. Kafan rahatlasın rütben hakkında sonra oturur karar veririz. Yardım edebileceğimiz birşey var mı bilmiyorum, ama olursa haber vermen yeterli.

Çok teşekkür ederim usta. iyi dilekleriniz bana yeterlidir gerçekten. Allah izin verirse zamanla toparlanırım.

anılbaran

anılbaran

Üye
Çok geçmiş olsun Allah korumuş gerçekten

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Rabbim , yüzünüze bakmış. Çok geçmiş olsun... Sağlıktan , candan önemli hiç bir şey yok bu dünya da...
Elimizden bir şey gelirse , hazırım...

• Beğen
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Dualarınız yeterlidir. Allah hepinizden razı olsun.

• Beğen
Tepkiler: DiaBLoS