[MOD]Özel sürüm tarihini FW yapımcısı olarak değiştirme by mardok

• 6 Mayıs 2011
  • 2224 Okunma
  • 18 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. evet arkadaşlar özel sürüm tarihi yerine fwnizde kendi isminiz yazacak kendi fwmde kullandım çalışıyor
    rar dosyasını içindekini ROFS2\resource\apps içine göm
    daha sonra resource\version\customersw.txt dosyasını aç nTarih yazan yerde n'i silmeden önüne adınızı veya nickinizi yazın işlem tamam :oke:
    < Resmi açmak için tıklayın >

http://www.mediafire.com/?q0jnczr5qq57w0o link düzeltilmiştir iyi forumlar

bir teşekkürü çok görmeyin :) iyi forumlar

Yazan: mardok
  2. Teşekkürler.:oke:

3. önemli değil :)

4. biz modderler bunları biliyoz ama yinede öğrenmek isteyenler için bir döküman teşekkürler.:oke:

5. bilen için sorun yok zaten biz bilmeyenler için yapıyoruz :)

6. ya şu flash lite 4 te port olsa ne güzel olacak :naughty:

7. şu konuda adobe bi yardım etse :hmmm

8. adobeye gerek yok N8 deki flash 4 dosyaları var bende sadece s60v5 e uyarlamak kalıyor geriye

9. donanım farkı olduğu için zor biraz :hmmm

10. bu kadar mod olduysa bu neden olmasın sakın ram yetmez deme çok iyi hatırlıyorum v31 yazılımında bi ara izlesene.com dan video izliyordum facedende 3-5 tane izlediğim oldu

11. ram ile alakası yok ya bu S^3 çözünürlük farkı falan bişeyler vadı DM'de okumuştum tam bilmiyorum ama olmaz işte :D

12. doğru söylüyosun şimdiye kadar elbet biri el atardı bu duruma ama imkansız değil tabi

13. v31'de böyle bir şey olduguna emin misin? eğer öyleyse v31'i navi'den indirip içinden çekip bi denemek lazım flash'ı

14. adobe 4 olduğunu sanmıyorum hemde bu devirde güncel olmayan 5800 nerden bulunacak herkesde v52 var :D

15. adobe 4 yoktu yine 3.1 vardı ama 2-3 defa izledim ama açılmadığı zamanlarda oldu

16. biz 5230 kullanıcıları içn sorun yok aslında istediğim gibi video izleyebiliyorum bi şu dizileride izleyebilsek internetten :D

17. hangi programla izliyosunuz ?

18. normal browser ile

19. teşekkürler

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
14/11/2018 - 20:18