Uygulama [MOD] MyBot v5.1.2 Dört Parmak Saldırı Modu | Yeni Toplayıcı Resimleri | Stabil Bot Ayarları

Sponsorlu Bağlantılar

Teknojix

Teknojix

Üye
    Konu Sahibi
[MOD] MyBot v5.1.2 Dört Parmak Saldırı Modu | Yeni Toplayıcı Resimleri | Stabil Bot Ayarları

STABİL BOT AYARLARI

SALDIRI VİDEOSU

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

LÜTFEN AKILLI SALDIRI KUTUCUĞUNU İŞARETLEMEYİN!!
Botu İndir:
Son güncellenme tarihi: 19:15 | 21.01.2016

Mod tarafımca botun son sürümü olan v5.1.1'e uyarlanmıştır. Şu ana kadar yapılan en iyi saldırı modudur. Yeni sürümler çıktıkça güncellenecektir.

Son düzenleme:

Teknojix

Teknojix

Üye
    Konu Sahibi
Güncellenmiştir.

Sembolbu

Sembolbu

Üye
1. si saldırı ayarların stabil çalışmaz arama bölümünde yaptığın ayarlamalar yanlış botun 5.1.1 e getirmiş olduğu en önemli özellikten bahsetmemişsin . extra olarak 4 parmak saldırısını sen uyarlamadın zaten botun içinde var :))

Buyur izlede öğren biraz ;) :

Teknojix

Teknojix

Üye
    Konu Sahibi
1. si saldırı ayarların stabil çalışmaz arama bölümünde yaptığın ayarlamalar yanlış botun 5.1.1 e getirmiş olduğu en önemli özellikten bahsetmemişsin . extra olarak 4 parmak saldırısını sen uyarlamadın zaten botun içinde var :))

Buyur izlede öğren biraz ;) :

4 parmak saldırısını ben uyarladım dostum. Çok bilmiş gibi konuşma. Adı aynı olabilir ancak saldırı şekli farklı CSV modları çıktı. Bu saldırı modu güçlü bilgisayarlarda 4 saaniyede tüm askerleri salmakta. Videodaki gibi hiçbir mod stock bota eklenmedi. Ayrıca arama ayarları gayet bana göre iyi. Herkes kendisi değiştirebilir. 180k'da yapabilir 250k'da.

Sembolbu

Sembolbu

Üye
4 parmak saldırısını ben uyarladım dostum. Çok bilmiş gibi konuşma. Adı aynı olabilir ancak saldırı şekli farklı CSV modları çıktı. Bu saldırı modu güçlü bilgisayarlarda 4 saaniyede tüm askerleri salmakta. Videodaki gibi hiçbir mod stock bota eklenmedi. Ayrıca arama ayarları gayet bana göre iyi. Herkes kendisi değiştirebilir. 180k'da yapabilir 250k'da.
sen 4 saniyede tüm askerleri salla ondan sonra köyler patır patır ban yesin dimi :) bot ayarlamalarında millet bot olduğu anlaşılmasın diye kombinasyonlar ayarlarken sen en kısa sitede salma peşindesin bu birinci yanlış. ayrıca 5.1.1 de akıllı saldırı özelliği göza çarpıyorken sen eski sürüme döndürmüşssün mevzuyu.

Teknojix

Teknojix

Üye
    Konu Sahibi
Bu mod çıktığından beri yani 4-5 aydan beri aynı hızdaki saldırı modunu kullanıyorum. Başıma hiçbir şey gelmedi. Eğer bot ile ilgili şikayet yemzsen ban yeme ihtimalin düşüyor. Akıllı saldırı özelliği zaten çoktandır vardı. Bu 5.1.1 ile sadece CSV eklentisi geldi. Geliştiriciler kendi saldırılarını yapabiliyorlar.

007emin

007emin

Üye
kardeş ben bu modu indirdim, yükledim çalıştırdım, CoC un dilini ingilizce de yaptım ancak mod CoC un dilini ingilizce ye çevir diye hata veriyor, bu hata neyden kaynaklanıyor, benim bluestacks en son sürüm bide

Teknojix

Teknojix

Üye
    Konu Sahibi
kardeş ben bu modu indirdim, yükledim çalıştırdım, CoC un dilini ingilizce de yaptım ancak mod CoC un dilini ingilizce ye çevir diye hata veriyor, bu hata neyden kaynaklanıyor, benim bluestacks en son sürüm bide
Botun uzman kısmından dil kontrolünü kapat.

007emin

007emin

Üye
Botun uzman kısmından dil kontrolünü kapat.
Eyvallah çok saol ancak ben çözümü şöyle yaptım bluestacks ı sildim eski bir sürümünü yükledim öyle çözüldü ama bunu öğrendiğim iyi oldu,

orhanblt

orhanblt

Üye
Bu mod çıktığından beri yani 4-5 aydan beri aynı hızdaki saldırı modunu kullanıyorum. Başıma hiçbir şey gelmedi. Eğer bot ile ilgili şikayet yemzsen ban yeme ihtimalin düşüyor. Akıllı saldırı özelliği zaten çoktandır vardı. Bu 5.1.1 ile sadece CSV eklentisi geldi. Geliştiriciler kendi saldırılarını yapabiliyorlar.
kendi saldırı şeklini nasıl ayarlıyorsun kardeş? ufak bi başlangıç yap bana gerisini hallederim

Üst Alt