MobiSecretary 3.97


marist

marist

Üye
    Konu Sahibi
Sık sık bazı istenmeyen telefon görüşmeleri ve SMSlerden ile rahatsız mısınız? Eğer çok meşgul ya da önemli bir işiniz olduğunda, Seçtiğiniz kişilerden arama ve SMS almak istemiyorsanız? Tek ihtiyacınız MobiSecretary . İhtiyaçlarına göre çağrı ve SMS fitrelemek için profil seçebilirsiniz.

N97 de denenmiştir.


Buyrun link :
 

Ekli dosyalar

anılbaran

anılbaran

Üye
:tşk:
 
marist

marist

Üye
    Konu Sahibi
:rica: Onay İçin Ben Teşekkür Ederim.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt