MobileWays Gravity v.1.50.6731

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uruloki

Uruloki

Üye
    Konu Sahibi
MobileWays Gravity v.1.50.6731
uygulama signeddir önceki versiyonlara göre çeviri yapma özelliğine sahiptir

• Beğen
Tepkiler: mburak77, suat1111, Starsley ve 1 kişi daha

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Teşekkürler.

Starsley

Eyw ovide baya paralı..

ager34

Üye
bu proğramı yükleyince telefon kafayı yedi,kamerayı açınca telefon kendiliğinden açılıp kapanmaya başladı bu güne kadar böyle bir sorun yaşamamıştım sonra yüklemiş olduğum bu proğram geldi aklıma kaldırdım düzeldi,kuracak arkadaşların bilğisine..

Uruloki

Uruloki

Üye
    Konu Sahibi
nedense diğerlerinde ve bende soun yok başka bir sürüm deneyin lütfen

simplicisius

Üye
Eline sağlık dostum. Google reader adam akıllı çalışıyor lakin Twitter da gönderim yapamıyorum. İlginç bir şekilde "Sending disabled" diye gönderim özelliğinin kapalı olduğu uyarısını veriyor. Ayarlarda disable/enable seçeneği gibi bir seçenek de yok.

Uruloki

Uruloki

Üye
    Konu Sahibi
dostum bende de başka bir sürüm öyle yapmıştı fakat bunda yok ama forumda başka versiyonlar mevcut onlara bak istersen

simplicisius

Üye
[/COLOR]
dostum bende de başka bir sürüm öyle yapmıştı fakat bunda yok ama forumda başka versiyonlar mevcut onlara bak istersen
Eski sürüme döndüm bu olmayınca.
İlk önce orijinal kurup, üzerine kurmayı denedim. Oldu, fakat yine hata verdi deneme tweetinden sonra. 1.30 var şu an, Google Reader hariç güzel çalışıyor.
Kolay gelsin

gokturk_prensi

gokturk_prensi

Üye
Çok güzel bir uygulama telefonun kendi sosyal ağları yerine bunu kullanıyorum :oke:

orhngazi

Üye
E hani link ya da ek dosya bulamıyorum yok muyoksa vardaöbenim mi gözümden kaçıyor

caglet

caglet

Üye
Ne işe yarıyor ki bu

Uruloki

Uruloki

Üye
    Konu Sahibi
dostum daha denin teşekkür ettiğin programın aynısı sadece eski sürümü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...