MobileWays Gravity v.1.50.6731

• 23 Nisan 2011
  • 2672 Okunma
  • 12 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. uygulama signeddir önceki versiyonlara göre çeviri yapma özelliğine sahiptir

Yazan: Uruloki
    mburak77, suat1111, Starsley ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. Teşekkürler.

3. Eyw ovide baya paralı..

4. bu proğramı yükleyince telefon kafayı yedi,kamerayı açınca telefon kendiliğinden açılıp kapanmaya başladı bu güne kadar böyle bir sorun yaşamamıştım sonra yüklemiş olduğum bu proğram geldi aklıma kaldırdım düzeldi,kuracak arkadaşların bilğisine..

5. nedense diğerlerinde ve bende soun yok başka bir sürüm deneyin lütfen

6. Eline sağlık dostum. Google reader adam akıllı çalışıyor lakin Twitter da gönderim yapamıyorum. İlginç bir şekilde "Sending disabled" diye gönderim özelliğinin kapalı olduğu uyarısını veriyor. Ayarlarda disable/enable seçeneği gibi bir seçenek de yok.

7. dostum bende de başka bir sürüm öyle yapmıştı fakat bunda yok ama forumda başka versiyonlar mevcut onlara bak istersen

8. [/COLOR]
    Eski sürüme döndüm bu olmayınca.
    İlk önce orijinal kurup, üzerine kurmayı denedim. Oldu, fakat yine hata verdi deneme tweetinden sonra. 1.30 var şu an, Google Reader hariç güzel çalışıyor.
    Kolay gelsin

9. Çok güzel bir uygulama telefonun kendi sosyal ağları yerine bunu kullanıyorum :oke:

10. E hani link ya da ek dosya bulamıyorum yok muyoksa vardaöbenim mi gözümden kaçıyor

11. Ne işe yarıyor ki bu

12. dostum daha denin teşekkür ettiğin programın aynısı sadece eski sürümü

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/11/2018 - 20:24