Mobilden Mesaj Silme [Resimli Anlatım]

Sponsorlu Bağlantılar

The East

The East

Üye
    Konu Sahibi
Mobilden Mesaj Silme [Resimli Anlatım]
Evet Arkadaşlar Mobilden Özel Mesaj Silmeyi ben bulamadım belki vardır ama masaüstü görünümde silebiliyorsunuz evde falan olmayınca ben böyle siliyorum çoğalmışsa vb başlayalım

ilk önce araç çubuğuna maxicep.com/forum yazıp giriyoruz mobil light sürüm çıkacak normal mobil çıksada farketmez en alttan masaüstü görünümüne geçin

Şimdi bilgisayar ekranı gözükecektir

Ekranı yakınlaştırın Bildirimlere Tıklayın Bildirimlerden Gelen Kutusuna

Şimdi Mesajlarınız Çıkacak oradan yukarda siyah alanda mesajlar: kaç mesaj oldugu yazıyor buna tik koyun o sayfadaki herşey seçilecektir

Şimdi Aşağıda Seçilen Mesajlar (mesaj sayısı) yazıyor buna tıklayın sil deyip devama basın

Gelen kutusu o sayfada sildikleriniz Çıkarılacak kalan gösterilecek eğer ... kadar mesaj saklı tutuyorsanız bu yolladığınız mesajlardır
aynısı yanda menude giden mesajlara girip yapın ve bütün mesajlarınız silinecektir

Astrosman

Astrosman

Üye
:ehe sağol..

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
E Bro Masaustu Surume Gecince Herkes Silebilir .. Onemli Olan Mobil Surumde Silmek .. =]

Sagol Yine De ..

___kaptan___

___kaptan___

Üye
:d: eyvallah sağolasın bilmeyenlere iyi bir bilgi olur :) + bende bir an Mobil light sürümden silme şekli sandım iyi mi :d:

The East

The East

Üye
    Konu Sahibi
Onu hala arastiriyorum :)

___kaptan___

___kaptan___

Üye
ben ya PC görünüme geçip siliyorum ya da normal mobil sürüme geçip siliyorum :ehe

• Beğen
Tepkiler: Bö emre
yaren_dede

yaren_dede

Üye
telefonunuzda 1 den fazla tarayıcı yokmu ben genel olarak kullandığım tarayıcıya mobil light kayıt ettim, diğer tarayıcıyada masaüstü kayıt ettim masa üstüne geçmem gerekirse diğer tarayıcıdan açıyorum

The East

The East

Üye
    Konu Sahibi
Biri bana deneme mesaj atsin hepsini sildigim icin arastiramiyorum :)

Reyhand

Üye
Crome tarayıcısından mobil görünümdeyken rahat bir şekilde yapabiliyorsunuz.ben rahatlıkla sildim.

hikmet366

hikmet366

Üye
bilmeyenler IÇIN güzel bilgi elime sağlık

ultrayer6

ultrayer6

Üye
telefonunuzda 1 den fazla tarayıcı yokmu ben genel olarak kullandığım tarayıcıya mobil light kayıt ettim, diğer tarayıcıyada masaüstü kayıt ettim masa üstüne geçmem gerekirse diğer tarayıcıdan açıyorum

iyi fikirmiş bak hiç aklıma gelmemişti :oke:

Üst Alt