Mobil tv sorunu...

Sponsorlu Bağlantılar

Raşit_henry

Üye
    Konu Sahibi
Mobil tv sorunu...
s.a arkadaşlar nokia n8 telefonum var önceden mobil tv açılıyordu şimdi izlemeye çalıştıgımda terminal not supported for this client hatası alıyorum bu hatanın çözümü nedir ?

adembeyy

Üye
aynısını bende alıyorum.. Bi sorun daha var bende telefon c5-03 mobil tv destekliyor ancak ayarlari alamıyorum.

e377

Üye
Benimde C5-03 Bakın Size Şöyle Söyliyeyim Ayarları Almanıza Gerek Yok.Eğer Mobil TV'ye Kaydınız Yapılmışsa ve Siteden Girip Bağlanmaya Çalıştığınızda Hata Veriyorsa,İlk Önce Uygulamalarda Real Player'i Açın.Daha Sonra Seçenekler>Ayarlar>Akış>Şebeke>Erişim Nok.kullanım Kısmını Turkcell WAP Olarak Seçin Ve Tekrar Deneyin Sorun %90 Çözülür...

yaldan

Üye
yalancı atma kafadan olmjuyorrrrrrrrr

----------Eklendi @ 23:16:01 ---------- Yazıldı @ 23:15:40 ----------

offff bu sorun nasıl olacak

----------Eklendi @ 23:16:31 ---------- Yazıldı @ 23:16:01 ----------

e377 arkadaşıma yinede teşşekür ediyorum..:evet:

• Beğen
Tepkiler: hassan32 ve aldan

yaldan

Üye
Arkadaşlar 1 ay bedava mobil tv vardı. bende kampanyaya katıldım 5 gün felan izledim ve daha 3342 dakikam var..ve sizde biliyorsunuz ben bedava tv yazıp 2222 göderdim tv bölümün açtım ve çoğu kanalı telefon hafızama kaydedip 5 gün izledim.fakat bugün açtığımda sunucuya bağlaanılamıyor.geçersiz web adresi diye bir hata çıkyor..bu sefer ben web den mobiltv sayfasına gelip tv kısmına tıkladığımda lütfen daha sonra tekrar deneyiniz diye bir hata çıkıyor..Arkadaşlar ayrıca dün bu web siteye girdiğimde not terminal gibi bir hata çkıyordu.ARKADAŞLAR BE DAHA ÖNCE BİR KONU AÇMIŞTIM FAKAT KİMSE CEVAP VERMEDİ MALESEF.ARKADAŞLAR SİZDEN ANLAYIŞ BEKLİYORUM..LÜTFEN EN KISA ZAMANDA CEVAPINIZI BEKLERİM.ALLAHA EMENET OLUNN:ağlarım:

• Beğen

KAYBETTİM

Üye
Sizin gibi olsun

yaldan

Üye
kaybettim arkadaşım atma kafadan benimde bugün oldu şebekeden dolayıymış..şebekeni gsm yada çiftmod yapıp giriyosun saygılar

• Beğen

aldan

Üye
yaldan arkadaşıma katılıyorum...

• Beğen
Tepkiler: hassan32

yetto

Üye
aynısını bende alıyorum.. Bi sorun daha var bende telefon c5-03 mobil tv destekliyor ancak ayarlari alamıyorum.
arkadaşım bu sorunu bnde yaşadım ama inanıamıyacaksın inanılmaz bir çözüm buldum bak şimdi önce mobil tvye kayıt...hatta bi şey söylüyüm bi ay da beleş türkselde.neyse sonra ayarlardan telefonu orjinal ayarları tekre yükle bak görüceksin çalışacak..vee inanılmaz bi kalite görüceksin ve diyceksin ki işte tel budur

Raşit_henry

Üye
    Konu Sahibi
çözebilen oldumu ? şimdide tv kanalına girmek istediğimde genel: sistem hatası diyor :S

mystiery_

mystiery_

Üye
kapat aç telefonu duzelir banada oluyor arada

my45manisa

Üye
vodafone.nin mobil tv verdiği javalarda televizyon izleniyor arkadaşlar ben çözdüm