Mobil Radyo Dinle v1.1.1 Türkçe (Android Radyo)


Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye

İnternetiniz varsa internet ortamında programda kayıtlı olan radyoları dinleyebileceğiniz kolay kullanımlı ve güzel bir uygulama.​

Üreticinin Açıklaması:
Seriye devam ediyoruz, Mobil Radyo tıpkı önceki TV uygulamız gibi kullanımı kolay , fonksiyonel ve kullanıcı dostu bir uygulamadır.Uygulamamızda radyo kanal sayısı sizlerin isteklerinize göre artırılacaktır.
-Uyku Modu: Uygulama belirlediğiniz bir süre sonra otomatik kapanır.

-Favori listesi: Favori kanallarınıza daha kolay ulaşabilmeniz için herşey göz önünde.

-Arka Plan:Radyo arkaplanda çalışırken telefonunuzla istediğinizi yapabilirsiniz üstelik bildirim panelinden uygulamayı açmadan radyo kanalını değiştirebilirsiniz.Kapatmak içinde bildirimi kaydırarak silmeniz yeterli!

-Geri Bildirim: Uygulama içinden istek, öneri ve şikayetlerinizi bize kolayca bildirebilirsiniz böylelikle uygulama gelişiminde sizinde katkınız olacaktır.

Telefonun durumunu okuma izni telefonunuza çağrı geldiğinde uygulamanın radyoyu durdurması içindir.
Önceki uygulamamızda olduğu gibi uygulama içinde yalnızca Google tabanlı reklamlar kullanılmakta olup tamamen zararsızdır.Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Yenilikler:
//Kapanma sorunları giderildi (1.1.0)
//Kapatma tuşu eklendi (1.1.0)
//Uygulama SD karta taşınabilir yapıldı. (1.1.1)

Mobil Radyo Dinle - Google Play'de Android Uygulamaları

Gereken Android Sürümü: 2.2 ve üzeri

Dosya Boyutu: 12.2 MB.

İndirme Linki:
Zippyshare.com - Mobil Radyo Dinle_1.1.1_maxicep.apk
 
  • Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb ve Buğra
Buğra

Buğra

Admin
:tşk:
 
  • Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
:tşk:
 
  • Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Uygulamanın reklamsız modlu sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantıyı tıklayabilirsiniz.:
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
 
  • Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Amedly Fatih

Amedly Fatih

Kapalı Hesap
Teşekkürler ;)
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt