Faturasız Mobil Ödeme Çalışmiyor

Sponsorlu Bağlantılar

incebey38

incebey38

Üye
    Konu Sahibi
Mobil Ödeme Çalışmiyor
arkadaslar ilk once mobil ödeme sekmesi vardi google playdr denedim birkac kez hata verdi sonra da kayboldu yok oldu eski sisteme dondu hicbirsry yok eski sistem gibi oldu mobil ödeme sekmesi yok oldu neden oldi bi arkadaslar

RE_STaRT

Üye
Eğer Hattınız Yeni İse Avea'da Hat Alındığından İtibaren İlk 3 Ay Mobil Ödeme İşlemlerine İzin Verilmez.

Düzenleme: Belki de Hattınız Mobil Ödeme İçin Kapalıdır Bu Durumda Hattınızı Mobil Ödeme İçin Aktif Etmeniz Gerekmektedir.
Avea İçin Avea.com.tr'de Yer Alan Bilgilere Göre Aşağıdaki Adımları İzleyerek Mobil Ödemeye Açıp Kapatabilirsiniz.
  • Eğer hattınız mobil ödeme kullanımına açık değilse, yalnızca ilk sefere mahsus olmak üzere "MOBİLODEME KAYIT" yazıp 5555'e kısa mesaj atabilirsiniz.
  • Hattınızı mobil ödeme kullanımına kapatmak için "MOBİLODEME İPTAL" yazıp 5555'e kısa mesaj atabilirsiniz.

Son düzenleme:
incebey38

incebey38

Üye
    Konu Sahibi
Eğer Hattınız Yeni İse Avea'da Hat Alındığından İtibaren İlk 3 Ay Mobil Ödeme İşlemlerine İzin Verilmez.

Düzenleme: Belki de Hattınız Mobil Ödeme İçin Kapalıdır Bu Durumda Hattınızı Mobil Ödeme İçin Aktif Etmeniz Gerekmektedir.
Avea İçin Avea.com.tr'de Yer Alan Bilgilere Göre Aşağıdaki Adımları İzleyerek Mobil Ödemeye Açıp Kapatabilirsiniz.
  • Eğer hattınız mobil ödeme kullanımına açık değilse, yalnızca ilk sefere mahsus olmak üzere "MOBİLODEME KAYIT" yazıp 5555'e kısa mesaj atabilirsiniz.
  • Hattınızı mobil ödeme kullanımına kapatmak için "MOBİLODEME İPTAL" yazıp 5555'e kısa mesaj atabilirsiniz.
benim google playde yok eskisi gibi kredi karti kod kullanin var mobil ödeme sekmesi yok
bende google playde mobil odeme yeri yok

kralberk13

kralberk13

Üye
uygulamaya gelip fiyatının üstüne gel fiyatına bas kabul et uygulamanın adı ve alttada türkcell mobilödeme kullan yazar satın ala basıp şifreni girersin indirir

RE_STaRT

Üye
benim google playde yok eskisi gibi kredi karti kod kullanin var mobil ödeme sekmesi yok
bende google playde mobil odeme yeri yok
Hattınız Yeni Mi Yeni İse Ne Zaman Aldınız?
Ben de ilk aldıktan sonra 1 ay boyunca aynı sorunu yaşadım 1 ay sonra mobil ödeme yapmaya başladım.

incebey38

incebey38

Üye
    Konu Sahibi
1 yıla yaklasti
Hattınız Yeni Mi Yeni İse Ne Zaman Aldınız?
Ben de ilk aldıktan sonra 1 ay boyunca aynı sorunu yaşadım 1 ay sonra mobil ödeme yapmaya başladım.
benim hesabimda sorun bence

Üst Alt