Mobil İşletim Sistemleri Hakkında Bilgiler & Tercih Rehberi

Sponsorlu Bağlantılar

MrBasri

MrBasri

Üye
Bilgiler icin tesekkurler

• Beğen
Tepkiler: Mobilator
Baskentliia

Baskentliia

Üye
güzel paylaşim teşekkürler

erciyesliahmo

Üye
Güzel bir çalışma olmuş emeğine sağlık benim de bıldıgım ısletım sistemleri var daha doğrusu yeni çıkmış biri aliyun os alıbaba sitesi kendi ısletım sıstemını kurmuş dıyerıde çinlı bir mühendis gelıstırmıs smartisan os mozıllanın ısletım sistemi ıse firefox os sonuncusuda ubuntu bunları da ekleyebılırmısın ayrıca bılgı amaçlı brew os . danger os . Grid os . nemo Mobile de eklense ıyı olur

Son düzenleme:
  • Beğen
NervousFCK

NervousFCK

Üye
Güzel paylaşım olmuş bilmediğim ne kadar çok işletim sistemi varmış... :blink:

• Beğen
Karalama45

Karalama45

Üye
Allah razı olsun

• Beğen
Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Güzel bir çalışma olmuş emeğine sağlık benim de bıldıgım ısletım sistemleri var daha doğrusu yeni çıkmış biri aliyun os alıbaba sitesi kendi ısletım sıstemını kurmuş dıyerıde çinlı bir mühendis gelıstırmıs smartisan os mozıllanın ısletım sistemi ıse firefox os sonuncusuda ubuntu bunları da ekleyebılırmısın ayrıca bılgı amaçlı brew os . danger os . Grid os . nemo Mobile de eklense ıyı olur
Bu aralar pek vakit ayıramıyorum foruma. Geniş bir zamanımda olabilir.
Allah razı olsun
Sizden de.

• Beğen
Tepkiler: Karalama45
Mr.Sun

Mr.Sun

Üye
:tşk:

• Beğen
mahzunikaya

mahzunikaya

Üye
Teşekkürler.

• Beğen
NEXUS

NEXUS

Üye
Konu Yararlı Gerçekten Teşekkürler :) fakat konuyu güncellemelisin android 4.4.2 çıktı fakat konuda son sürüm 4.2 yazıyor :) aynı şekilde ios'unda 7.1 olacak :) , windows phone ise 8.1 :)

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Konu Yararlı Gerçekten Teşekkürler :) fakat konuyu güncellemelisin android 4.4.2 çıktı fakat konuda son sürüm 4.2 yazıyor :) aynı şekilde ios'unda 7.1 olacak :) , windows phone ise 8.1 :)
Rica ederim, forumla pek ilgilenemiyorum, geniş bi zaman aralığı bulursam güncelleyeceğim.

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS.
ahmetemha

ahmetemha

Üye
konu guncellenirse cok iyi olur :)

• Beğen
Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Konuyu güncelledim hatam varsa bildirebilirsiniz arkadaşlar.

• Beğen
komando04

komando04

Üye
teşe kkürler kardeşim elleri ne sa ğlık yanlız windows phone bölümüne 1920çözünürlüğünde eklersengüzelolur

• Beğen
Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
teşe kkürler kardeşim elleri ne sa ğlık yanlız windows phone bölümüne 1920çözünürlüğünde eklersengüzelolur
Rica ederim.
Windows Phone işletim sistemli Full HD çözünürlüklü ekrana sahip bi cihaz yok bildiğim kadarıyla, hangi cihazdan bahsediyorsunuz?

nokia 603

Üye
teşekkürler çok güzel bir yazı olmuş

Üst Alt