Mobil Gorunum Isteriz !!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BurakTura

BurakTura

Üye
    Konu Sahibi
Mobil Gorunum Isteriz !!!
Selamun aleykum agalar beyler reisler adminler moderatorler kurucular eyyyy halkkk ! ya isin sakasi bi yana cidden mobil surumu eskisi gibi yapin veya secenek sunun light surum mobil surum diye cunku internetim zaten yavas siteye girmeye baya zaman aliyor mobil surum olsunn artikkk :)

• Beğen
Tepkiler: çaminci, BLasTeaR ve asigsasi

Hıqh_VoLTaqe27

Hıqh_VoLTaqe27

Üye
aynen ama telefnu değiştirsem sıkıntı olmaz belki

HighCore

HighCore

Üye
Selamun aleykum agalar beyler reisler adminler moderatorler kurucular eyyyy halkkk ! ya isin sakasi bi yana cidden mobil surumu eskisi gibi yapin veya secenek sunun light surum mobil surum diye cunku internetim zaten yavas siteye girmeye baya zaman aliyor mobil surum olsunn artikkk :)

Tapatalk yükleyebilirsen onu dene çok iyi bi program ben onunla giriyorum foruma

Hıqh_VoLTaqe27

Hıqh_VoLTaqe27

Üye
hm ama yavaşlık sorunu var heralde

çaminci

çaminci

Üye
Dandik teli olanlar için yapılması gerekir

asigsasi

asigsasi

Üye
Dandik teli olanlar için yapılması gerekir
hangi akla mensup milletin telefonu için hakaret etme cürretini kimden ve nereden buluyorsun sana bu hakkı kim veriyor

yorum olsun diye yorum yapmayın ...!

• Beğen
Tepkiler: arslanla
EroL

EroL

Emekli Yönetici
Mobilden girişler çok fazla oldugu için zaten xenforo oldukça cazip zira responsive desteğiyle mobilde en hızlı olan yazılım bu, sorun yasayanların donanımsal olarak mobil cihazların özelliklerinin çok düşük olması ve bu kesimin de symbian olması . Symbian ı her zaman sevdigimiz için, buna da illa ki birşeyler düşünecegiz, varsa bir yöntem geliştireceğiz. Üzerinde calisiyorum hatta ancak sistemin kasma nedenlerini çözümlemek gerekiyor belli bir süreçte, şunu söyleyebilirim ki reklamlar veya baska scriptler kesinlikle buna neden olmuyor . Tespit edip daha sonra da kaynaklardan kısarsak, sadece opera mini de calisacak ayrı bir mobil yapı mümkün olabilir sanırım. Bunun yöntemleriyle de ilgileniyorum. Onun dısındaki mobil cihazlarda, tabletler dahil, sitemiz oldukça hızlı uyumlu kullanıslı ve sorunsuz.

:locked:

• Beğen
Tepkiler: Dexter Morgan ve Nextman
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...